İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI SARIYER DE.
Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2011yılı faaliyet programında yer alan Gençler (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği müsabakalarına ait program aşağıya çıkarılmıştır.

Taekwondo İl Temsilciliğimizin 2011yılı faaliyet programında yer alan Gençler (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği müsabakalarına ait program aşağıya çıkarılmıştır.   Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.  


MÜSABAKA ADI               : Gençler (Bay-Bayan) Taekwondo İl Birinciliği


TARİHİ SAATİ                   : 4-5 Haziran 2011  Cumartesi 10:00 Pazar 09:00


MÜSABAKA YERİ             : Sarıyer Spor Salonu


MÜSABAKA TARTISI       : 3 Haziran 2011 tarihinde saat 18.00 - 19.30 arası


                                             Burhan Felek Kubbe ve Bağcılar Olimpik salonunda yapılacaktır.


YAŞ KATEGORİLERİ         Gençler : 1994 1995, 1996 ve 1997 doğum tarihli sporcular


KEMER DURUMU            : Bay – Bayan Kırmızı Siyah 1 Gıp



  1. SIKLETLER    
                              ERKEKLER :
    45-48-51-55-59-63-68-73-78- +78 Kg.   
                              BAYANLAR 42-44-46-49-52-55-59-63-68- +68 Kg

  2. Genç Erkekler : En az Kırmızı Siyah (1.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip 1994 1995, 1996 ve 1997 oğum tarihli sporcular

  3. Genç Bayanlar : En az Kırmızı Siyah (1.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip 1994 1995, 1996 ve 1997 oğum tarihli sporcular

 KİMLİK – LİSANS           : Lisanslar 2011 yılı vizeli olup Tasdikli Kırmızı Kimlik ve Nüfus cüzdanları ibraz edilecektir.
 ÖDÜL                               : 1-2-3-3 dereceye giren sporculara madalya verilecektir.


 


TEKNİK TALİMAT


1. Hakemler Yönetmeliklere uygun kıyafetlerle katılacaklardır. Kıyafeti uygun olmayan hakemlere görev verilmeyecektir.
2.
Tartı hakemleri 
3 Haziran 2011 Cuma günü saat 17.30 da diğer hakemler 4 Haziran 2011 Cumartesi günü saat 09.00 da hazır bulunacaklardır.


3. Başvurular 2 Haziran 2011 Perşembe günü saat 18.00 a kadar www.isttit.com adresinden online olarak bildirilecektir.


4. Listeler 3 Haziran 2011 Cuma günü tartı hakemlerine teslim edilecek olup, Kulüp antrenörlerinin kendi imzaları olacaktır, elle yazılan listeler kabul edilmeyecektir.


5. Antrenör müsabakalarda 2011 vizeli kartlarını mutlaka yanlarında bulunduracaklardır, aksi halde görev verilmeyecektir. ( (Müsabakalarda bu kartları her müsabaka başlangıcında jüri masasına bırakacaklardır)
6. Uygulanacak kurallar Taekwondo Federasyonunun 2011 yılı içersinde yayınlamış olduğu müsabaka kuralları geçerli olacaktır.


7. Talimatta yer almayan konularda karar verme yetkisi Taekwondo İl Temsilciliğine aittir.


8. ERKEKLER : 45-48-78- +78 Kg. BAYANLAR :42-44 -68- +68 Kgmüsabakaları Pazar günü başlayacaktır.
9. MÜSABIKLARIN GİYSİSİ : Müsabıklar müsabaka sahasına girmeden önce göğüs koruyucusu, kafa koruyucusu, Kask, Kasık Koruyucusu, Kol ve Ayak koruyucusu giyecekler ve dişlik takacaklardır. Kasık  Koruyucusu, Kol ve Ayak koruyucuları Taekwondo elbisesinin içine giyilecektir. Müsabıklar kişisel kullanımlar için en son WTF tarafından onaylı tüm koruyucularını kendileri getireceklerdir. Müsabıkların başlarına kasktan başka herhangi bir şeyin giyilmesine, takılmasına izin verilmeyecektir. Kullanılacak dişlik şeffaf ve daha beyaz renkte olup kişiye özel ağız yapısına uygun olacaktır.   Büyükler,Ümitler, Gençler ve yıldızlarda sporcuların dişlik ve eldiven kullanmaları zorunludur.
 


GÖREVLİ HAKEMLER


TARTI HAKEM   Burhan felek     :


İhsan ŞANLIER – Şenol CUDİN – Kibar Uzuncavdar – Ali Koç -Muatafa KEMAL GÖÇKÜN


Bağcılar olimpik:


Enis GELİŞLİ - Feridun AYDOĞAN – İsmail ÖZER - Hayriye EREL - Bilal EREL


MÜSABAKA HAKEMLERİ:


İsmail KILIÇ – Hüseyin ŞAHİN – Berna ATİLLA – Hacer REİS –  Mustafa ATMACA – Mehmet AKPINAR – Latife EFE – Engin BEKDEMİR –Ali POLAT – Yasin SEVİLAY – Veli ŞAHİN – Yavuz KAHRIMAN – Uğur VARDAR – Elife MEYDAN – Mahmut DEMİRYOL – Ayşe COŞKUN – Nezahat ERİM – Elif BAHÇECİ – Ali KAFES – Mustafa DEMİRCİOĞLU – Cem SOYDAŞ – Can SABUNCU – Oğuzhan AKKAYA – Derya KOCABAŞ –Gülten SAKALLI


 



05:19:00
2011-05-14
Bu haber  3220  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle