İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAHÇELİEVLER BLD.GENÇLER İSTANBUL KUPASI
Bahçelievler Belediyesi Başkanlık Kupası Gençler Taekwondo İl birinciliği Müsabakası 6,7,8 Aralık 2013 tarihlerinde yapılacaktır.
BAHÇELİEVLER  BELEDİYESİ BAŞKANLIK KUPASI 

GENÇLER  TAEKWONDO İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ

MÜSABAKA TALİMATI

 

Müsabaka Adı                             :  Bahçelievler Belediyesi  Başkanlık Kupası Gençler

                                                           Taekwondo   İl  Birinciliği

 

Müsabaka Tarihi                          : 06- 07-08 / Aralık / 2013

 

Müsabaka Listelerinin Sunumu :  05 Aralık 2013 Saat 17,00’e  kadar isttit.com’ dan yapılacaktır.

Not: Sitemizin yenilenmesinden dolayı tüm Kulüpler listelerini girebilmek için önceden yeni kullanıcı adı ve şifre  alacakdır. Girilen Listelerin asılları kaşe  ve imzalı olarak   tartı günü getirilecektir.

 

 

Musabaka Tartı Tarihi                   : Tüm Müsabıkların tartıları 06 Aralık 2013 Cuma günü,  

                                                                  Saat : 18,00 – 19,30 Arası yapılacaktır.

 

 

Musabakanın Başlama Saati       : 07 Aralık 2013 Cumartesi   Saat : 09,00

                                                             : 08 Aralık 2013 Pazar           Saat : 09,00

                                                          

 

Müsabaka Yeri                                :  Bahçelievler Siyavuşpaşa Spor Salonu

Adresi                                                :  Siyavuşpaşa Mah. Çavuş Paşa Cd. Oğuzhan Sok. No:9 Bahçelievler-İST

 

Sıkletler

 

GENÇ BAYANLAR           : 42 – 44 – 46 – 49 – 52 – 55 – 59 – 63 – 68 - + 68 Kg.

GENÇ ERKEKLER           : 45 – 48 – 51 – 55 – 59 – 63 – 68 – 73 – 78 - +78 Kg.

 

Musabaka  Tartı Yerleri :

 

Avrupa Yakası İçin ; Bağcılar Olimpik Spor Salonunda yapılacaktır.

Açık adresi : Fevzi Çakmak Mah. 34200 / Bağcılar  

 

Anadolu Yakası İçin ; Mustafa Kara Şahin İlk Öğretim Okulu Spor Salonunda yapılacaktır.

Açık adresi :  Hilal Cad No: 59  Sancaktepe / Samandıra – İSTANBUL

 

            KİMLİK – LİSANS       :  Lisanslar 2013  yılı vizeli olup,  Federasyonun Kırmızı Kimlik ve  Nüfus  cüzdanları ile birlikte yanlarında getirilecektir.

                                                          (Nüfus cüzdanları resimli olacaktır.)

 

 

ÖDÜL                                             :  1-2-3-3  dereceye giren sporculara madalya verilecektir.

KUPA                                             :  1-2-3-3 dereceye giren kulüplere kupa verilecektir.

                                                                  Erkekler -   Bayanlar   - Genel klasman 

                                                                   1-2-3-3          1-2-3-3              1-2-3-3

 

KUPA İÇİN PUANLAMA  

 

                                           :    1 olan  sporcu 7 puan

                                                         :    2 olan  sporcu  3 puan

                                                         :    3 olan  sporcu  1 puan olarak hesaplanacaktır.

 


Not:Aynı kulüpten aynı kiloda giren sporcuların en üst derecesi puanlamaya alınacaktır.

Ayrıca sporcuların Kulüp Lisanslı olması dikkate alınacaktır.

 

 

Kuralar   : Müsabaka günü sabahı saat 08,30’da çekilecektir.  

 

TEKNİK TALİMAT

1)      Genç Bay ve Bayanlarda 1997, 1998, 1999 Doğum tarihli olanlar katılabilecektir.

2)      Sporcular en az Kırmızı Siyah (1 Gıp) ve daha üstü kuşak derecesine sahip olanlar katılabileceklerdir.

3)      Müsabakalarda Kilo toleransı yoktur. Sporcular tartıya Federasyon Kuşak Kimliği, Lisans ve Resimli Nufüs Cüzdanları ile geleceklerdir. 

4)      Katılım Listeleri  yetkili antrenör tarafından imzalanacaktır. Katılımcı Listelerine Yardımcı antrenör adı soyadı yazılacaktır. Katılım Listeleri Daktilo veya Bilgisayar çıktısı olarak düzenlenecektir.

 

Tartı Hakemlerine verilecek Katılımcı Liste Örneği;

 


 

ADI -SOYADI      FED- SİCİL NO   D.TARİHİ    KUŞAĞI     SİKLETİ

 

         

 

5)      Yarışmalar Elektronik  SELF GAR’la olup, sporcular  daedo  çorapları olan kendisi getirecek,olmayanlara kimlik karşılığı verilecektir. Diğer müsabaka malzemelerini kendisi getirecektir. Kafa koruyucusu, El ve Ayaklık Koruyucusu, Kuki, Eldiven ve Dişlik getireceklerdir.

6)      Bu Müsabaka 2013 yılı Taekwon-do Federasyon Talimatlarına göre yapılacaktır.

 

 

 

 

NOT : TALİMATTA YER ALMAYAN KONULARDA İSTANBUL İL TEMSİLCİSİ VE İL HAKEM KOMİTESİ YETKİLİDİR.

 

TARTI  HAKEMLERİ :

 

Avrupa Yakası :  Ali KOÇ – İsmail ÖZER – Berna ATİLA – Şerif YAVUZ 

 

Anadolu Yakası : Halit AVCI - Mustafa Kemal GÖÇGÜN -  Mustafa DEMİRCİOĞLU - Aynur MORADİ

                                 

 

MÜSABAKA’DA GÖREVLİ  HAKEMLER : 

Mustafa BULUT, Halit AVCI,  Ali  KOÇ,  Feridun AYDOĞAN, İsmail ÖZER, Cemal KABADAYI, İsmail KILIÇ, Mustafa KEMAL GÖCGÜN, Kibar UZUNCAVDAR, Berna ATİLA, Mustafa ATMACA, Teyfik ÇELİK, Hüseyin ŞAHİN, Bektaş ÖZDEMİR, Yavuz KAHRAMAN, Mustafa DEMİRCİOĞLU, Serkan UZUNCAVDAR, Serpil UZUNCAVDAR, Yasin SEVİLAY, Oguzhan AKKAYA, Uğur VARDAR, İlker KAYMA, Şenol CUDİN, Nezahat ERİM, Veli ŞAHİN, Cem SOYDAŞ, Yaprak AVCI, Orhan TAGA, Güven KELEŞ, Hatice ÇETİN, Aynur KİBAR, Elif Erdem MEYDAN, Berati KAYI, Aynur MORADİ, Hacı Osman KESKİN, Rukiye KARABOĞA, Şükrü Turan DENİZÖZ,ümran DİKMENLİ  Şerif YAVUZ, Volkan YILMAZ, Yasemin DİKİCİ, Sevdi DENKTAŞ, Sultan CAN, İclal KÜÇÜK, Ömer Faruk RÜZGAR, Nalan TAGA

 

Hakem Talimatları;

 

1)      Hakemler, Hakemlik kıyafetleri ile geleceklerdir. Aksi durumda görev verilmeyecektir.

 

Hakemler , Müsabakadan  önce yani cumartesi günü sabah saat 08,15’de toplantı salonunda


 


1)      hazır olacaklardır.

 

NOT 2 : Çok özel ve geçerli mazeretinden dolayı Müsabakalara gelemeyecek görevli hakem arkadaşlarımız, Halit AVCI - İl H.K. Bşk. 0535 864 05 63 – Hüseyin ÇELİK - İl H.K. Bşk Yrd, 0532 326 40 33 Telefon numaralarını arayıp veya SMS yolu ile mazeretlerini bizzat kendileri iletmeleri gerekmektedir.

 



























05:49:00
2013-11-25
Bu haber  1679  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle