İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


M.E.B OKUL SPORLARI GENÇLER İSTANBUL ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.
M.E.B OKUL SPORLARI GENÇLER İL SEÇMESİ ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI.


































































































































































































 İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ
M.E.B OKUL SPORLARI
GENÇLER İL SEÇMESİ ŞAMPİYONASI
GENÇ ERKEKLER  
     
45 KG
1 ÖMER FARUK KARDEŞ ÖZ YUSEVİ A.S.M.L
2 M.KANİ POLAT M.NİYAZİ ALTUĞ A.L
3 ENSAR YILDIRIM FATİH TİCARET LİSESİ
3 UFUK KAYA BAĞCILAR YUNUS EMRE LİSESİ
48 KG
1 MUHAMMET VEHBİ KARDEŞ ANADOLU TEK.LİSESİ
2 ENGİNCAN GÜRBÜZ ATIŞALANI A.L
3 TOLUNAY TOPÇUOĞLU ORHAN CEMİL ERSOY LİSESİ
3 CİHAN ALTUN BAĞ. DÜNDAR UÇAN TEK.L
51 KG
1 EMİRCAN TURAN GÜRPINAR İMKB EML
2 EMRE UÇAR RIFAT CANAYAKIN L
3 FARUK ALBAY SAMANDIRA TML
3 YUNUS ŞEN SULTANBEYLİ KIZ TML
55 KG
1 YAŞAR YAVUZ ORHANGAZİ AN. İ.H.L
2 YUSUF KARA İNÖNÜ MESLEK LİSESİ
3 RECEP ANIL ÇANCI HALİL KAYA GEDİK LİSESİ
3 YUNUS DOĞAN ORHANGAZİ AN. İ.H.L
59 KG
1 HAKAN RAMAZAN TEPE VEFA POYRAZ LİSESİ
2 M.TALHA AYDOĞAN MALTEPE GÖKYÜZÜ KOLEJİ
3 ANIL ÖZCAN PENDİK İTO
3 HALİL İBRAHİM GÜRCAN GOP ŞEFKAT LİSESİ
63 KG
1 EMRE ERSÖZ PROFİLO TEK.M.L
2 İBRAHİM ÇETİNOĞLU PENDİK KURTKÖY A.L
3 BURAK ÖZYUTUN İNÖNÜ MESLEK LİSESİ
3 MUHAMMED AZAR DİLEK SABANCI M.L
68 KG
1 MAHMUT BURAK SAYGILAR ÖZEL ÇINAR A.L
2 ŞÜKRÜ YILDIRIM SAMANDRA TEML
3 M.EMRE TAŞÇI AKASYA KOLEJİ
3 RECEP FURKAN GÖÇGEN HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ L.
73 KG
1 ERKAN BAŞ KADIKÖY TİC.M.L
2 VAHDET YILDIRIM M.EMİN HOROS TML
3 BURAK ARSLAN KAĞITHANE ÇPL
3 KAAN TOK PİRİ REİS DENİZCİLİK LİSESİ
78 KG
1 NUH HÜSEYİN YAZICI KEMAL HASOĞLU A.L
2 SEMİH KOCAOĞLU KAĞITHANE ÇPL
3 ANIL KARA ZÜHTÜ KURTULMUŞ L
3 DURSUN CAN ÖZDEMİR ŞHT. B.ELÇİ İS. EREZ L
78+ KG
1 SADİ SAYGILAR ÖZEL BAŞAKŞEHİR ENSAR KOLEJİ
2 CEMAL CAN ZİLEK MEHMET E. END. MESLEK LİSESİ
3 O.FERHAT BOZKURT MAHMUTBEY TİCARET LİSESİ
3 ÖZGÜR ÇELİK KÜÇÜKYALI TEK. END. MES. LİSESİ


 






























































































































































































































































     
GENÇ BAYANLAR  
     
42 KG    
1 MERVE GÜR SANCAKTEPE BİRİKİM A.L
2 DİLARA ARSLAN KARTAL M.H ERSOY A.İ.H.L
3 ESMA HASANKAHYAOĞLU SULTANGAZİ KIZ TEK.M.L
     
44 KG    
1 MERVENUR PARLAK SULTANBEYLİ AN. LİSESİ
2 İKRA DURAN MEHMET BAYDAR A.L
3 ZEHRA MENGÜVERDİ FEVZİ YILMAZ T.M.L
3 ŞULE KARABULUT ÜSKÜDAR TİC.M.L
     
46 KG    
1 İLAYDA DİREK KÜÇÜKKÖY A.K.M.L
2 SEMANUR EĞİLMEZ GOP K.KARABEKİR L
3 ÇİĞDEM DEMİRCİ ŞAİR ABAY KONANBAY LİSESİ
3 MERVE GÜLTEN VELİBABA KIZ TML
     
49 KG    
1 PINAR SATAR BAĞCILAR A.L
2 SONGÜL İLK ŞAİR ABAY KONANBAY LİSESİ
3 DAMLA ŞAL B.ŞEHİR A.L
3 RABİA TUĞÇE AKMAZ ÜMRANİYE AİHL
     
52 KG    
1 ESRA NUR ŞEKER S.BEYLİ A.L
2 BUKET KAPTAN BAĞ. ÖZ. ORKUNOĞLU L.
3 DERYA TÜRKMEN ATAŞEHİR İB. MÜTEFERRİKA L
3 BEYZA MANAV ÜSK. HENZA AKIN L
     
55 KG    
1 ÖZNUR GÜVEN KADRİ YÖRÜKOĞLU A.S.L
2 YAREN BUSE ÇATALOĞLU M.RAUF A.L
3 HAYRUNNİSA DUMAN KÜÇÜKKÖT KTML
3 ŞEVVAL NUR TURAN GÜRPINAR İMKB
     
59 KG    
1 BÜŞRA ESKİ GÜNGÖREN TEML
2 TUĞBA DEMİRCİ ŞAİR ABAY KONANBAY LİSESİ
3 ESMANUR AKSOY HANZE AKIN ÇOLAKOĞLI İHL
3 KÜBRA ÜNAL TCMB EML
     
63 KG    
1 ESRA OKUMUŞ P.BAHÇE AH.FERİT L
2 VEDİA NUR BÜYÜKYILDIZ TÇMB TEK.L
3 SUNA TAZE YENİDOĞAN ÇPL
3 EMİNE YALÇIN YUNUS EMRE TML
     
68 KG    
1 ESRA NUR ERDEN S.TEPE BİRİKİM A.L
2 BUSE BİLGİLİ ATATÜRK TEK. EML
3 EDA GÜLDÜ K.ÇEKMECE A.L
3 ELVAN KUZU FATİH KIZ A.L
     
68+ KG  
1 EBRU YÜMLÜ ÖZEL ÇINAR ANADOLU LİSESİ
2 ECEHAN GÜNEŞ VEFA POYRAZ LİSESİ
3 ŞAHSENEM YARPAZOĞLU MEHMET BAYDAR ANADOLU LİSESİ
3 NİLGÜN ELİF DOĞAN ASİYE AĞAOĞLU AANADOLU LİSESİ
     


 















































































GENÇ BAYANLAR   GENÇ ERKEKLER
KG KATILIMCI KG KATILIMCI
42 3 45 9
44 7 48 7
46 9 51 13
49 14 55 21
52 15 59 31
55 16 63 24
59 17 68 18
63 10 73 14
68 7 78 17
68+ 13 78+ 13
TOPLAM 111 TOPLAM 167
     
GENEL TOPLAM: 267





16:37:00
2014-02-17
Bu haber  1689  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle