İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER İL SEÇMESİ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER İL SEÇMESİ 18-19-20 NİSAN 2014 TARİHLERİNDE SULTANBEYLİ SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR.
İSTANBUL TAEKWONDO İL TEMSİLCİLİĞİ

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER İL SEÇMESİ

Müsabakanın Adı:          23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER İL SEÇMESİ

Müsabaka Tarihi:            18-19-20 NİSAN 2014

Müsabaka Listelerinin Sunumu: 16 NİSAN 2014 : 23:00 ra kadar http://kulup.isttit.com/ dan yapılacaktır. girilen listelerin asılları kaşe imzalı olarak tartı günü teslim edilecektir.  

 

Müsabaka Tartı Yeri ve Tarihi :ANADOLU YAKASI SULTANBEYLİ SPOR SALONU

                                                     AVRUPA YAKASI BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU

Müsabaka Başlama Saati:18-19-20 NİSAN 2014 SAAT 09:00

Müsabaka Yeri:               SULTANBEYLİ SPOR SALONU

 Ödül: 1-2-3-3 dereceye giren sporculara madalya verilecektir.                        

 

NOT: 17 Nisan 2014 günü sadece 18 Nisan Cuma günü müsabakası olan 

Minik Erkekler   36-40-50  Minik Bayanlar -36-40-50. Sporcuların tartısı saat :18:00-19:30 arasında yapılacaktır.

Cumartesi : müsabakası olan sporcuların tartısı: 18 Nisan 15:00-16:00 arasıdır  SULTANBEYLİ SPOR SALONU

 Pazar       : müsabakası olan sporcuların tartısı: 19 Nisan 15:00-16:00 arasıdır   SULTANBEYLİ SPOR SALONU

 

 

                MİNİK BAY-BAYANLAR                : 27-30-33-36-40-45-50-57- +57 Kg



















KATEGORİ

 CUMA

       CUMARTESİ

    PAZAR

MİNİK ERKEK

36-40-50

30-33-45

27-57-(+)57

MİNİK BAYAN

36-40-50

30-33-45

27-57-(+)57


                                                                                  TEKNİK TALİMAT

-          Minik bay ve bayanlarda 2002- 2003-2004  doğum tarihli sporcular müsabakaya katılabilecektir.

-          Sporcular en az mavi-kırmızı (3.gıp) ve daha üstü kuşak derecesine sahip olanlar katılabilecektir.

-          Müsabakalarda kilo toleransı yoktur. Sporcular tartıya; federasyon kırmızı kimliği(fed.çıktısı), lisansı ve fotoğraflı nüfus cüzdanı ile gelecektir.

-          Esame (Katılım)listelerine sporcu antrenörünün ismi belirtilecektir.

-          Sporcuların doboklarında, Ay yıldız Amblemi ve Türkiye yazısı olmayacak  üzerine bant yapıştırarak müsabakaya çıkamayacaktır.

-          listeler; daktilo ve bilgisayar çıktısı olarak düzenlenecektir.

-          Yarışmalar, elektronik safeguard “la yapılacak olup sporcular, daedo çoraplarını kendisi getirecek, olmayanlara ise kimlik karşılığında verilecektir.

-          Bu Müsabakalar 2014 yılı Taekwondo Federasyonu Talimatlarına göre yapılacaktır.

-          Müsabakada Camlı Kask ve ayaküstü kullanılması zorunludur.

NOT: Talimatta yer almayan konularda İstanbul İl Temsilcisi ve İl Hakem Komitesi yetkilidir.

 

HAKEM TALİMATI

- Hakemler, hakem kıyafetleri ile müsabakaya eksiksiz geleceklerdir.

TARTI HAKEMLERİ

AVRUPA YAKASI BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU

TARTI HAKEMLERİ: İdris YAVUZ   - Sakine KÜÇÜKAKYÜZ   -Şerif YAVUZ –Yaprak AVCI- Nezahat İSLAM

                                               ANADOLU YAKASI SULTANBEYLİ SPOR SALONU

TARTI HAKEMLERİ: Halit AVCI - Feridun AYDOĞAN-Ali KOÇ - Hüseyin ÇELİK –Hüseyin ÇAKIR –Aynur MORADİ

 


Mustafa BULUT-Halit AVCI -Hüseyin ÇELİK - Ali KOÇ-İdris YAVUZ-Feridun AYDOĞAN-Sakine KÜÇÜKAKYÜZ - Hüseyin ÇAKIR -Mustafa ÇAYIR -İsmail ÖZER- Mustafa Kemal GÖÇGÜN -Cemal KABADAYI- Berna ATİLA- Mustafa ATMACA- Teyfik ÇELİK- Mustafa DEMİRCİOĞLU- Serkan  UZUNÇAVDAR- Bilal EREL-Necmettin ÖZEL -Kibar UZUNÇAVDAR- Uğur VARDAR- İlker KAYMA- Nezahat ERİM-Cem SOYDAŞ- Yaprak AVCI- Gül KILIÇ-  Güven KELEŞ- Aynur MORADİ-Hacı Osman KESKİN- Şerif YAVUZ- Yasemin DİKİCİ-Sevdi DENKTAŞ- Sultan CAN-Nalan TAGA- -Seda BİÇKİNCAN AKDENİZ- - Emre HEPTÜRKİSTAN -Başar DUYAN - -Merve KARTAL-Hasan KİBAR- Büşra ERDEN - Abdullah ERTEN -  Salih KASAPOĞLU- Hakan GÖREGEN-Halidun YAYLA-Akın KÜLTÜR - Seval BAŞER- Can AKDENİZ-Başak DUYAN-Hakan Şaban KARAÇİÇEK-Elif Öztürk  GENÇ-Mustafa TELLİ-Serkan OKÇU –-Latife EFE -Nuray BAŞENK -Deniz masır DURMUŞÇELEBİ -Nigar AYGÜN-Murat MENEVŞE-Bayram DURAN-İhsan KOL




03:36:00
2014-04-05
Bu haber  1579  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle