İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ GENÇLER TURNUVASINA KATILACAK SPORCULAR AÇIKLANDI.
21-22 HAZİRAN 2014 TARİHLERİNDE İSTANBUL İLİNDE YAPILACAK OLAN ULUSLAR ARASI İSMET IRAZ BOĞAZİÇİ GENÇLER TURNUVASINA MİLLİ TAKIMDA İLİMİZİ TEMSİL EDECEK SPORCULARIN İSİM LİSTESİ

 21-22 HAZİRAN 2014  TARİHLERİNDE  İSTANBUL İLİNDE YAPILACAK OLAN  ULUSLAR ARASI  İSMET IRAZ  BOĞAZİÇİ   GENÇLER   TURNUVASINA MİLLİ TAKIMDA  İLİMİZİ TEMSİL EDECEK SPORCULARIN İSİM LİSTESİ 

























































































 ERKEK SPORCULAR

45KG - ÖMER FARUK KARDEŞ

DİREK

48KG - M.KANİ POLAT

 

SEÇME

48KG - UFUK KAYA

 

SEÇME

48KG - ENGİNCAN GÜRBÜZ

 

SEÇME

48KG -TOLUNAY TOPÇUOĞLU

 

SEÇME

48KG -CİHAN ALTUN

 

SEÇME

48KG -EMRE UÇAR

SEÇME

51KG - EMİRCAN TURAN

DİREK

55KG - YAŞAR YAVUZ

DİREK

59KG - İBRAHİM ÇETİNOĞLU

DİREK

63KG - EMRE ERSÖZ

DİREK

68KG -AKİF EMRE TÜREDİ

DİREK

73KG - KAAN TOK

 

SEÇME

73KG -VAHDET YILDIRIM

SEÇME

78KG - NUH HÜSEYİN YAZICI

DİREK

78+KG - YAŞAR KAAN EKŞİOĞLU

DİREK

BAYAN SPORCULAR

42KG - MERVE GÜR

DİREK

44KG - SEMANUR EĞİLMEZ

DİREK

46KG - İLAYDA DİREK

DİREK

49KG - PINAR SATAR

DİREK

52KG - BEYZA MANAV

DİREK

55KG - ÖZNUR GÜVEN

DİREK

59KG-CEREN ZEHRA ERGİN

DİREK

63KG - NAZMİYE TERZİCİ

DİREK

68KG - ESRANUR ERDEN

DİREK

68+KG - ŞAHSENEM YAPRAZOĞLU

 

SEÇME

68+KG-NİLGÜN ELİF DOĞAN

SEÇME

   68+KG  BİLGEHAN ÇELİK                                                                                                             SEÇME

 

 

 

 

 

 

 

 

 13.05.2014 TARİHİNDE  İL TEMSİLCİLİĞİ VE TEKNİK KURULUN TOPLANTISI SONUCUNDA

2014 YILINDAKİ  YAPILAN MÜSABAKALARIN SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLEREK SPORCULARIN İSİMLERİ BELİRLENMİŞTİR.

 

NOT:ERKEKLER  48 KG-73 KG

BAYANLAR +68 KG

Seçme Müsabaka  tarihi   18.05.2014   

 

Tartı:12:00 Müsabaka  13:00   BAŞLAYACAKTIR

 

Müsabaka  Yeri: TUZLA BELEDİYE SPOR TESİSLERİ 

ADRES :E 5 ÜSTÜ  TUZLA DEVLET HAZTANESİ ARKASI 

 

İRTİBAT:YAVUZ YÜCESOY 506 599 19 82

 

 Yarışmalar, elektronik safeguard “la yapılacak olup sporcular,Lisans ve kimlikleri yanlarında getirecektir.

Talimatta yer almayan konularda İstanbul İl Temsilcisi ve İl Hakem Komitesi yetkilidir.




02:42:00
2014-05-14
Bu haber  2203  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle