İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SPORDA İSTANBUL’UN BAŞARISI İÇİN İLGİLİ KURUMLAR BİR ARADA
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2014 yılında gerçekleştirdiği ulusal ve uluslar arası spor organizasyonlarına 2015 yılında da ev sahipliği yapacak.
Sporda İstanbul’un başarısı için ilgili kurumlar bir arada
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2014 yılında gerçekleştirdiği ulusal ve uluslar arası spor organizasyonlarına 2015 yılında da ev sahipliği yapacak. 2015 yılında İstanbul’da düzenlenmesi planlanan spor organizasyonlarıyla ilgili birlikte hareket etmek ve fikir birliğine varmak amacıyla Spor AŞ ve ilgili federasyon temsilcilerinin katılımı ile bir toplantı yapıldı.

 

2015 Yılında yapılacak olan uluslar arası  müsabaka ve İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü  taekwondo il temsilciğine   yapılacak proje   müsabakalarla ilgili görüşmeler yapıldı  toplantıya taekwondo il temsilciğini temsilen  Genel sekreterimiz Mustafa ÇAYIR katıldı

 

Ulusal ve Uluslararası sporun adresi 2015’de de İstanbul 

Sporcuya ve sporun her dalına verdiği destekle Türk sporuna önemli katkılar sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin ve dünyanın önemli sporcu ve takımlarını İstanbullularla buluşturmaya devam edecek. Bu kapsamda 2015 yılında İstanbul’da yapılacak spor organizasyonlarının tarih, yer ve tanıtım gibi konularını görüşmek amacıyla İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü ev sahipliğinde, Spor AŞ, ilgili federasyon ve İSEM yetkilileri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ile İstanbul İtfaiyesi yetkililerinin katılımında bir koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıda 2015 yılında İstanbul’da düzenlenmesi planlanan 20’nin üzerindeki ulusal ve uluslararası spor müsabakasının hangi tesiste, ne zaman yapılacağı, kaç sporcunun katılacağı, İstanbulluların ve özellikle gençlerin organizasyonlara ilgisini arttırmaya yönelik çalışmalar masaya yatırıldı.

İstanbul su sporlarının da merkezi olacak

Toplantıya ev sahipliği yapan İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürü Ayhan Kep müdürlük çalışmaları hakkında toplantı öncesi katılımcılara bilgi verdi. Yeni tesis ve okul spor salonu gibi projelerinin devam ettiğini belirten Kep bunların dışında Maltepe, Kartal, Bostancı, Haliç Küçükçekmece ve birçok kıyı şeridinde su sporlarına yönelik yeni projelerin bulunduğunu söyledi. 2014 yılında, gerek bizzat İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan, gerek ilgili federasyon ve kurumlarla ortaklaşa yapılan, gerekse destek verilerek katkı sağlanan pek çok organizasyonun başarıyla gerçekleştirildiğini ifade eden Kep, 2015 yılındaki spor organizasyonlarına halkın ve özellikle gençlerin daha fazla ilgi göstermesi için bu organizasyonların tanıtımına ağırlık verileceğini vurguladı. Özellikle dünya ve Avrupa şampiyonalarına ev sahipliği yapmanın İstanbul ve Türkiye için önemli bir tanıtım fırsatı olduğuna dikkat çeken Kep, halkın daha fazla katılımıyla birlikte organizasyonların festival havasında geçebileceğini belirtti. 
Toplantıya katılan tüm temsilciler, bağlı oldukları kurumların 2015 yılında yapılacak organizasyonlara ilişkin plan ve görüşlerini aktardılar. 

http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Pages/Haber.aspx?NewsID=22430#.VLmPNfmsV8E

 

04:14:00
2015-01-25
Bu haber  3182  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle