İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


CEVDET HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.
Bağcılar Olimpik Spor Kulübünün Antrenörü Sayın Cevdet ATABEY Hocamıza göstermiş olduğu misafirperverlik için teşekkür ederiz.

Geçtiğimiz günlerde Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünü kendi tesislerine davet eden ve bizlere çok güzel misafirperverlik sergileyen başta Sayın Cevdet ATABEY Hocamıza ve Sporcu ve Sporcu Velilerine teşekkür ederek haberimize başlamak istedik.


Yapılmış olan bu çalışmaya ayrıca Nedim Kuşçu Spor Kulübü nünde katılması yapmış olduğumuz çalımayı çok daha kaliteli hale getirdi.


2010 yılı içersinde çok zorlu mücadelelere sahne olacak müsabakalar öncesi çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN İstanbul un en başarılı Kulüpleri arasında olan Bağcılar Olimpik Taekwondo Spor Kulübü ve Nedim Kuşçu Spor Kulübü ile güzel bir çalışma yaptıklarını söyledi.

20:23:00
2009-11-20
Bu haber  4797  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 selahattin  2010-01-23
  cevdet hocam ben selo
 cevdet hoca seni unutmadık...
 selahatiin  2010-01-23
  cevdet hoca ben selo
 seni unutmadık hocam...
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle