İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KOCAELİ BÖLGESİ AKADEMİ S.K. AĞIRLADIK.
Kocaeli Bölgesinin başarılı Kulüplerinden Derince Akademi Spor Kulübünü Kulübümüz de ağırladık.

2010 yılı Gençler Türkiye Şampiyonası için hazırlıklarını tüm hızı ile sürdüren Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü Kocaeli Bölgesinin başarılı Kulüplerinden Derince Akademi Spor Kulübünü kendi Kulübünün tesislerinde ağırladı.


Çok kaliteli Sporculara sahip olan Derince Taekwondo Spor Kulübünün 2010 yılı içersinde düzenlenecek Türkiye Şampiyonalarında çok önemli dereceler alacağını şimdiden söyleyebiliriz.


Yapılan çalışmaya ayrıca Gaziosmanpaşa Taekwondo İhtisas Spor Kulübü Antrenörü Hocamız Sayın Mehmet ERDOĞAN ve Sporcuları da katılarak yapılan organizasyona renk kattılar.

04:13:00
2009-12-12
Bu haber  4237  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle