İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MEKSİKA DA İSTANBUL U TEMSİL EDİYORUZ.
Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN Gençler Milli Takımında bulunan Sporcularını Meksika ya uğurlarken Sporcularına en son bilgileri verdi.

Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü bilindiği gibi 08,12 Ocak 2010 Tarihlerinde Alanya da yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında kazanmış olduğu 2 Altın,1 Gümüş ve 3 Bronz Madalya ile Gençler Kategorisinde Türkiye nin en başarılı Kulübü olmuştu.


Daha sonra yapılan Gençler Milli Takım Seçmeleri sonucunda 48 Kg.da Evren KARACA ve 42 Kg.da Nurgül ÇELİK seçmelerde birinci olarak A Genç Milli Takımı kadrosuna girerek Dünya Şampiyonasına katılmaya hat etmiş olup yine yapılan Gençler Seçmesinde 45 Kg.da Mert ERDOĞAN ve 49 Kg.da Zeynep AKMAN kilolarında ikinci olarak B Genç Milli Takımına seçilmişlerdir.


Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN Hocamız Meksika da yapılacak olan Gençler Dünya Şampiyonasına katılacak olan Kulübümüz Sporcuları Nurgül ÇELİK ve Evren KARACA ya katıldıkları Şampiyonanın önemini anlatırken çok önemli bir durumu daha aktardı,Ayrıca Sporcularımıza Gençler Milli Takımında ve bu önemli Şampiyonada İstanbul un sadece 2 Sporcusu var onlarda sizlersiniz,bi yerde İstanbulu da temsil etmektesiniz dedi.


Sporcularımızı uğurlamaya  Evren ve Nurgül ün Aileleri gelirken ayrıca Sabahın çok erken bir saati olmasına rağmen Kulübümüz Sporcularının bir bölümününde Meksika ya giden Sporcularımızı uğurlaması çok hoş bir Süpriz ve Morel oldu.


Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN ;03,09 Mart 2010 Tarihleri arasında Meksika da yapılacak olan Gençler Dünya Şampiyonasına katılacak tüm Sporcu,Antenör ve Teknik ekibimize yürekten başarılar dilerim dedi.
00:00:00
2010-02-24
Bu haber  3790  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Ş.Doğanay  2010-03-07
  Tebrikler
 Aferim çocuklar İnş Kzananırsınız
 figen demirel  2010-03-06
  başarılı olmanız dilegı ile
 maça gircek arkadaşlarımın saglıklı ve başarılı bir maç yapmalarını en içten dileklerimle dilerim kulup arkadaslrım nurgul celik ve evren karacaya basarılar dilerim
 songül ilk  2010-03-06
  cnm arkadaşlarım
 kulubümüzdeki dunya şampıyonasına katlan evren karaca ve nurgul çeliğe basarılar diliyorum
 BUĞRA ÖZDOĞAN   2010-03-04
  TEBRİK
 MEKSİKAYA GİDEN EVREN KARACA VE NURGÜL ÇELİĞE BAŞARILAR DİLERİM SİZİ TEBRİK EDERİM
 ertan  2010-02-25
  külübümü çok özledim
 herkese slm başarılar dilrim umarım hep başarınız devam eder
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle