İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ALMANYA DAN KULÜBÜMÜZE MİSAFİR KULÜP.
Almanya dan Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübüne Misafir Kulüp geldi.

                  Almanya nın en başarılı Antrenörleri arasında gösterilen İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamız ve Sporcu ile Sporcu Velileri Kulübümüz G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü ile ortak Kamp yapmak için Ülkemize geldiler.


                   İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamız önderliğinde Misafirimiz olan ve Yedi Sporcu,Beş Sporcu Velisi ile Ülkemize gelen Judo-Club Psorzheım e.V Spor Kulübü Almanya da çok başarılı bir Kulüp olmakla beraber Avrupa da yapılan hemen hemen bütün A Klas Uluslararası Turnuvalara katılmış tecrübeli bir Kulüptür.


                   Yapılan ilk Antrenman öncesi karşılıklı olarak tanışma merasimi ile beraber Misafir Kulübün Jestleri ile inanılmazdı.


                    İbrahim Hocamızın ve Kulübümüzde ağırladığımız Sporcularının isimleri ve İmzalarının bulunduğu Judo-Club Psorzheım e.V Spor Kulübünün Flaması,Özel olarak Kulübümüz için hazırlanmış olan Kupa ve Futbolda Şampiyonlar Liginde Finale çıkmış olan Bayern Münih Kulübünün Tişörtü Kulübümüz Antrenörüne Hediye olarak takdim edilirken,ayrıca Kulübümüzün Milli Sporcularına da Judo-Club Psorzheım e.V Spor Kulübünün Tişörtleri hediye edildi.


                      Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Erdal ERDOĞAN ise Misafir Kulübün Antrenör,Sporcu ve Sporcu Velilerine 2008 ve 2009 yıllarına ait Kulüp Tişörtlerinden Hediye etti.


                      Karşılıklı olarak yapılan Hediye verme merasiminden sonra ise iki başarılı Kulübümüz sıkı bir çalışma ile günü sonlandırırken, Antrenman aralarında ve Antrenman bitiminde iki Kulübün Sporcularının hemen kaynaşması ise çok hoş bir görüntü oldu.


                      5 gün sürecek olan Kamp boyunca İki Kulüp Sporcuları birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulunurken,ayrıca Misafir Kulübün Sporcu ve Sporcu Velileri İstanbul un Tarihi ve Turistik yerlerini de gezecekler.


                      Kardeş Kulüp olan bu iki başarılı Kulübümüz bir sene Almanya da bir sene İstanbul da olmak üzere kısa sürede olsa bu tip çalışmalar yapma konusunda fikir birliğine vardılar.


                       Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN^ ın evinde kalan Misafir Kulübün Sporcuları Antrenman öncesinde Kulübümüzün Milli Sporcularından Mert ERDOĞAN ın Okulunu ziyaret ederek Mert e Süpriz yaptılar.
08:26:00
2010-05-09
Bu haber  2492  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle