İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


2.DÖNEM KUŞAK SINAVIMIZI YAPTIK.
Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü 2010 Yılı 2.Dönem Kuşak Sınavını çok renkli bir atmosferde gerçekleştirdi.

                   2010 Yılı 2.Dönem Kuşak Sınavımızı 30 Yıldır Almanya da yaşayan ve Ülkemizi orda çok güzel temsil eden İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamız yaptı.


                   Oldukça kalabalık Sporcu topluluğunun katıldığı Kuşak Terfi Sınavı oldukça renkli ve heyecanlı geçti.


                   Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN barajın 70 Puan olduğu sınavı hazırlarken aşağıdaki puanlamaları belirlemiş ve İbrahim Hocamıza pası atmıştı.


                   Kompozisyon              : 30 Puan


                   Pomsea                        : 30 Puan


                   Temel Teknik              : 15 Puan


                   Müsabaka                     : 15 Puan


                   Elliğe Teknik               : 10 Puan


                   Erdal Hocamız sınava sadece seyirci gibi katılacağını ve tüm yetki sizde diyerek sınavı İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamıza sınavı yapmasını rica etmiş ve İbrahim Hocamızda bu ricayı geri çevirmeyerek 2010 yılı 2.Dönem Kuşak Sınavımızı gerçekleştirmiştir.


                   3 Saat süren Kuşak Sınavında tek tek Kompozisyon+Pomsea+Temel Teknik+Müsabaka+Elliğe Teknik çalışmalarını inceleyip en yüksek puanı alan 3 Sporcumuzu ve tüm sınava katılan herkezi kutladı.


                    İbrahim Hocamız 30 yıldır Almanya da yaşamaktayım ve inanırmısınız ilk defa kendi Kulübüm dışında bir Kulübü Sınav yaptım bu onuru ve Gururu bana yaşatan Erdal Hocamıza ve Tüm Sporculara en içten dileklerimle teşekkür ederim dedi.Şunu söylemeden geçemeyeceğim dedi;Neden Erdal Hocamızın çok başarılı Sporcular yetiştirdiğini şimdi çok daha iyi anlıyorum,hep üretiyor bir sporcuya bağlı kalmıyor ve devamlı yeni Sporcular yetiştirmek için çalışmalarının hızını düşürmeden mücadele ediyor,bunu bu sınavda çok iyi anladım dedi.


                   Erdal Hocamız da Kemer Sınavımız yapan İbrahim Hocamıza çok teşekkür ederken Sporcularına şunu dedi;artık benden sınav beklemeyin sınavlarınızı artık İbrahim Hocamız gibi değerli Hocalarımıza yaptıracağım dedi.


01:05:00
2010-05-24
Bu haber  2221  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 ibrahim sönmezates  2010-05-25
  selamlar
 Erdal Hocam Istanbul ve kusak imtihaniniz benim icin unutlmayacak anilarla dolu.Senin ögrencilerinle imtihan yapmak benim icin büyük bir onurdu.Cok ama cok güzel bir gün gecirdim.Hala imtihan yaptirttigim cocuklar bana mesajlar cekiyorlar, onlar unutmamis ve benim unutmamda mümkün degil.Seni ve o cok güzel yetistirdigin ögrencileri cok ama cok seviyoruz.Almanyadan hepinize sevgiler saygilar.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle