İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


2010 YILININ 3.DÖNEM SINAVINI YAPTIK.
Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü oldukça yoğun bir katılımın gerçekleştiği 2010 yılının son sınavı olan 3.Dönem Kuşak Sınavını yaptı.

               Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü 2010 yılı 3.Dönem Kuşak Sınavını yaptı.


               Ramazan ayı,Ramazan Bayramı ve Okulların açılmasının yoğunluğunu yaşayan Sporcularımız buna rağmen Antrenmanlarına  ara vermeden Eylül ayı Kuşak Terfi Sınavına hazırlanmış ve oldukça yoğun bir katılımla Sınava iştirak etmişlerdir.


                Kulübümüzün yapmış olduğu Kuşak Sınavlarında bilindiği gibi Antrenörümüz Erdal ERDOĞAN,her sınavda olduğu gibi Kuşak Sınavını yine kendisi yapmayıp,Taekwondo Camiamızın çok değerli Antrenörlerini davet ederek Sınavları kendilerinin yapmasını rica etmektedir.


                 Erdal Hocamız Kulübümüzün 2010 yılı 3.Dönem Kuşak Sınavını yapması için son zamanlarda Kulübünün başarılarını oldukça sık duyduğumuz Başakşehir Ünlü Spor Kulübünün Antrenörü Mehmet ÜNLÜ Hocamızı Kulübümüze davet etmiş ve Mehmet Hocamızda bu davetimizi kabul ederek Sınavı gerçekleştirmiştir.Ayrıca İmtihan Komisyonunda Kulübümüz Yardımcı Antrenörleri İrfan TETİK(2.Dan) ve Hakan DEVECİ(2.Dan) görev almışlardır.


                Sporcu Velilerinin de oldukça ilgi gösterdiği Kuşak Sınavında Sporcularımıza Temel Teknik,Pomsea,Elliğe Teknik,Müsabaka ve Sözlü olarak soruların sorulmuş ve Sporcularımız oldukça başarılı performans göstermişlerdir.Kızı ve yiğeni ile Sınava katılarak Mavi Kırmızı Kuşak derecesine geçen 40 yaşındaki Sporcumuz Mustafa YILDIRIM seyircilerden en büyük alkışı alarak Madalya ile ödüllendirimiştir.


                Sınav bitiminde başarılı olan Sporcularımıza yeni Kemerleri ve Diplomaları alkışlar eşliğinde dağıtılmıştır.


06:58:00
2010-09-30
Bu haber  2172  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle