İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BÜYÜKLERİN YAPAMADIĞINI ULAŞ YAPTI.
Öğretmenler gününde Kulübümüz G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünde Minik Sporcunun örnek davranışı.

              24 Kasım bilindiği gibi çok önemli bir gün.


               Öğretmenler günü.


                En büyük Öğretmenimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün Öğretmenlerimiz için bazı güzel sözleri;


               * Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır.


               *Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır.


                *Öğretmenler; yeni nesli Cumhuriyetin fedakar öğretmen ve eğitimcileri sizler yetiştireceksiniz, yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin becerinizin ve fedakarlığınızın derecesiyle orantılı olacaktır.


               Ama Sporcularımız kendilerine Taekwondo yu bu Sporu öğreten (yazıldığı gibi öğreten yani ÖĞRETMEN) lerine yani Hocalarına acaba 24 Kasım da Hocam Öğretmenler gününüz kutlu olsun dedilermi.Bunun cevabını Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN Hocamız üzülerek nerdeee sadece 7 yaşında minicik bir Sporcumuz almış olduğu hediye ile beni kutladı.Hocamız da Minik Sporcumuz Ulaş YÜKSEL i öperek teşekkür etti.

                  Erdal Hocamız şimdiki nesil bu tip saygıyı bilmez bu özel günleri takip etmezler neyimi bilirler,herkezin elinde bir cep telefonu bir oraya mesaj bir buraya mesaj ve ayrıca bilgisayarın başında boş boş işlerle uğraşmaktan başka da bir şey bilmezler dedi.


                   Hocamız Bir çok Milli Sporcu yetiştirdim daha da uğraşıyoruz ama aslında pek de değmez,İki bayram geçti,ameliyat oldum ve öğretmenler günü de oldu bitti,ama nerde saygı ne arayan ne soran Eski Sporcu nede şimdiki Sporcularımız,hepsi hep bana hep bana onu bekliyorlar maalesef.Saygıyı bilmeyen Sporculara aslında çok da değer vermemek lazım diyerek sözlerini bitirdi.


                   BABANIN VE ÖĞRETMENİNİN AHINI ALANIN İŞLERİ HEP TEPE TAKLA GİDER.........
05:56:00
2010-11-25
Bu haber  2442  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 KARABOGA BULENT  2010-12-06
  GECMIS OLSUN HOCAM
 HOCAM MERHABA COK GEMIS OLSUN SITENIZDEN YENI OGRENDIM AMELIYAT OLDUGUNUZU KUSURA BAKMAYIN BURALARDAKI BAZI IMKANSIZLIKLARDAN DOLAYI BIRAZ UZAK KALIYORUM ARAYIP SORAMADIM GECTE OLSA YAZMAK ISTEDIM.TEKRAR GECMIS OLSUN.HERKESE COK SELAMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle