İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YENİ YILA SÜPRİZLE GİRDİLER.
Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünün Minik Sporcuları 2011 yılına girerken birbirlerine süprizler yaparak girdiler.

               Kulübümüz G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünün Minik Sporcuları 2011 yılına girmeden önceki son antrenmanda kendi aralarında yeni yıllarını kutlayarak birbirlerini hediyeye boğdular.


                Çoğu 2000 ve 2001 doğumlu Sporcu ağırlıklı olan Kulübümüz Sporcularının Antrenmanlardaki çalışkanlıklarının yanısıra arkadaşlıklarınında üst seviyede olması bu Sporcuların kısa süre içersinde katılacakları İstanbul ve Türkiye Şampiyonalarına da artı olarak etki edeceği bi gerçek.


                 Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN Kulübümüzün en büyük özelliği olan alt yapıdan yeni Sporcuları Taekwondo Camiamıza kazandırmak olduğunu ve şuanki Minik Sporcularımızın da isimleri kısa sürede bilindik isimler olacak dedi.


                  Erdal Hocamız ayrca 2011 yılının tüm Türkiye Taekwondo Camiasına Hayırlı olmasını diledi.


19:03:00
2011-01-03
Bu haber  2581  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle