İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ALMANYA HABER 1 (EV,OKUL,DOĞUM GÜNÜM)
Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN Almanya nın en başarılı ve sevilen Antrenörlerinden İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamızın misafiri oldu.Erdal Hocamızın 1 Haftalık yurtdışı Tatil,Gezi ve Müsabaka ile ilgili resim ve haberleri 3 bölüm halinde sitemizde yayınlanaca

                Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünün Antrenörü Erdal ERDOĞAN,Almanya nın en saygın,başarılı ve sevilen Antrenörü İbrahim SÖNMEZATEŞ in davetlisi olarak 1 hafta yurtdışında bulundu.


                 Erdal Hocamız 1 Haftalık Almanya;Fransa ve Avusturya da yaşadığı güzel olayları,güzel anları,ilginç anları,Ülkemiz ile diğer Ülkeler arasındaki Kültürel ve Taekwondonun farklılıkları sitemizde 3 bölüm olarak resimler ile anlatacaktır.


                 1.BÖLÜM (İbrahim Hocamızın Evi,Okulu ve Süprizi)


                 Erdal Hocamız;Almanya ya ilk adımımızı atttığımız an İbrahim Hocamızın çok sıcak olan Karşılaması ve dillere destan olan Güzel evinde beni ve Oğlum Mert i ağırlaması inanın Türkiye de artık yok gibi.Bizi evinde misafir ettiği günlerde kendisi ve Sevgili eşi Muradiye yenge ve kızları Dilan ın bizlere göstermiş olduğu Misafirperverlik inanın kelimelerle anlatılacak değildi.Tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.


                 Akşamları ise Ders verdiği Spor Okuluna ziyerete gittiğimizde çok çok duygulu anlar yaşadım.Çünkü İbrahim hocam öyle bir program yapmış ki 1 Haziran olan doğum günümü öğrencileri ile ben almanyaya gitmeden önce tertiplemiş İbrahim hocamla Okula girdiğimde inanın elim ayağım birbirine dolandı,ne yapacağımı şaşırdım.Teşekkür edeceğim saolun diyeceğim ama Sporcuların büyük çoğunlu Alman,İtalyan,Bosnalı,Sri Lankalı,Vietnamlı çocuklar ağırlıklıydı.ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM HEPSİNE.


                 1.Bölümle ilgili kelimelerimi sonlandırırken İbrahim Hocamızın Spor Okulundaki Ambiansını ve Saygınlığını görünce arkadaşı ve bir Türk  olarak GURUR DUYDUM.

23:00:00
2011-06-08
Bu haber  2464  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 ibrahim sönmezates  2011-06-09
  sizler herseye layiksiniz
 Sevgili Erdal Hocam
yazini okurken hem o güzel sözlerin icin gururlandim hemde hüzünlendim.Hüzünlendim cünkü; keske daha uzun beraber olsaydik ama biliyorum ki kalplerimiz bir.Ben de Türkiyedeki Taekwondocu antrenör arkadaslarla o sicakligi paylasmanin mutlulugunu yasiyorum.Sizin gibi dostlar oldukca hersey daha güzel olacak.Hepinizi öpüyorum....
 Koyuncuspor  2011-06-08
  Nice Mutlu Yıllara.
 Ailenle beraber Nice Mutlu yıllar diliyorum Erdal Hocam. iyiki varsın. İbrahim hocamı ve ailesinide gösterdikleri misafirperverlik için ayrıca tebrik ediyorum.Hepizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

CEVAP:Teşekkür ederim Muhlis abi,sende iyiki varsın.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle