İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ALMANYA HABER 3 (MAÇ VE VEDALAŞMA.)
Almanya Haber 3 de Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN ın oğlu Mert ERDOĞAN ın Avusturya Open 2011 müsabakaları ve en zor olan vedalaşma günü.

                 Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN ın oğlu Mert ERDOĞAN bilindiği gibi 2010 yılında Gençler 45 Kg.Türkiye Şampiyonu olmuş ve maalesef Dünya Gençler Milli Takım Seçme Müsabakalarının finalinde yenilerk 2. olup 2010 Gençler İspanya Open a katılarak 45 kg.da 3.olmuştu.Akabinde 2010 yılında katılmış olduğu Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında 2.ve Okullar Yıldızlar Türkiye Şampitonasında 45 kg.Türkiye Şampiyonu olmuştur.


                 2011 Yılında yapılan Gençler Okullar arası Türkiye Şampiyonasında 48 Kg.da Türkiye Şampiyonu olmuş ve akabinde yapılan Gençler Türkiye Şampiyonasında ise 2. olmuştur.Finalde yaşanan talihsiz ana kadar tüm Taekwondo Camiasının ortak yorumu 48 Kg. ın mutlak favorisi Mert ERDOĞAN dı.Belki de nazara geldi.


                 Yaşanan bu talihsiz müsabakadan sonra Mert e Milli Takım Seçme ve 2011 İspanya Open Müsabaka davetleri gelmemesi dolayısı ile Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN davet alamadığımız bu Organizasyonları kendi imkanlarımız ile yurt dışı Turnuvalara katılarak giderebiliriz düşüncesi ile Avusturya Open 2011 e katılmanın uygun olduğunu düşündük dedi.


                  Tartı gününden bir gün önce 49,2 Kg. gelen ve 48 Kg a da inmesi çok da zor olmayan Sporcumuz Mert ERDOĞAN Hocasının 2012 de 54 Kg. Büyük ve 55 Kg. Gençler kategorosinde mücadele edeceksin düşüncesi ile üst kiloda yani 51 Kg.da müsabakaya katılmasını uygun görmüş ve başarılı maçlar çıkaran Mert derece maçında maalesef Almanya Milli Takım Sporcusu Adnan-Kerim, Ali ye son raunta kadar 2 puan önde olmasına rağmen yenildi.  Adnan-Kerim, Ali 2010 Hollanda open ve 2011 yılında ise katıldığı Almanya,Hollanda,İspanya ve Belçika Open in Şampiyon Sporcusudur.


                 Erdal Hocamız Oğlum Mert harika maçlar yaptı,Avusturya Open bize çok şey kattı ve Mert artık senede en az 3 tane open Müsabakalarına iştirak edecektir dedi.
                  Ve duygulu anlar;Beni ve Oğlum Mert i 1 hafta boyunca misafir eden binlerce kilometre yolları bizler için aşan Saygıdeğer Hocam İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocama,eşi ve kızına tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.Ayrıca bizleri dönüş yolunda yolcu eden İbrahim Hocama değerli eşi ve Hocamız vesilesi ile tanıştığım Mustafa bey e sonsuz teşekkürlerrrrrrrr.
08:33:00
2011-06-11
Bu haber  2704  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 ibrahim  2011-06-11
  tesekkürlerde bizden
 Sizleri devamli bekleriz hocam.Tesekkürlerde bizden, sevgiler saygilar bizden...
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle