İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


RAMAZAN ÖNCESİ GENÇ TAKIMLA PİKNİK.
Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü Ramazan öncesi Genç Takım Sporcuları ve Kulübümüzün Başkanı,Antrenörü ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Piknik yaptılar.

                 Okulların tatil olması ve havalarında Mevsim normallerinin üzerinde seyretmesine rağmen Antrenmanlarına ara vermeden çalışmalarına devam eden Kulübümüzün Genç Takımı Ramazan öncesi Piknik yaptılar.


                 Oldukça neşeli geçen Piknikte Sporcularımız Sabah kahvaltıyı yaptıktan sonra Bayan Sporcularımız kendi aralarında Voleybol,Erkek Sporcularımızda Futbol da ne kadar hünerli olduklarını sergilediler. Öğleden sonra yapılan Mangal Partisinden sonrada Hakemliğini Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN ın yapmış olduğu Voleybol maçlarıda oldukça iddialı geçti.


                   Erdal Hocamız:Ramazan öncesi Sporcularımızla böyle bir ortamda olmaya ihtiyacımız vardı dedi.Yaz tatillerinde genelde herkez ya memleket yada Deniz kenalarında zamanını geçirirken,aşırı nem ve sıcağa rağmen Sporcularımın Antrenmanlarını aksatmadan çalışmalarını ciddiyet içersinde sürdürmelerinden dolayı kendilerini kutluyorum, İnşallah bunun karşılığını da önümüzdeki yıl alacağımıza inanıyorum dedi.

06:59:00
2011-07-31
Bu haber  2913  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 umut  2011-08-02
  süper....
 hocam bu ne güzellik böyle maşallah allah nazarlardan saklasın gerçekten harika bi görüntü
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle