İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


3.DÖNEM SINAVIMIZDA ÖNEMLİ KONUĞUMUZ.
Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü olarak 2011 yılının son sınavı olan 3.Dönem Sınavını gerçekleştirdik.
                Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü olarak 2011 yılının son sınavı olan 3.Dönem Sınavını gerçekleştirdik.


 


                 Sınavımızı 30 yılı aşkın süredir Almanya da Taekwondo ya hizmet etmiş ve Almanya nın Taekwondosunun gelişimine büyük katkıları olmuş olan Sayın İbrahim SÖNMEZATEŞ yapmış ve Kulübümüzü onurlandırmışlardır.


 


                Komisyon Başkanlığını İbrahim SÖNMEZATEŞ Hocamızın yaptığı ve Komisyon üyeliklerininde Erdal ERDOĞAN,Dilan SÖNMEZATEŞ ve İrfan TETİK Hocalarımızın oluşturduğu sınava 52 Sporcu bir üst kemere geçmek için iştirak etmişlerdir.


 


                Sınav sonucunda İbrahim Hocamız 7 Sporcumuza 100 tam puan verirken ayrıca diğer Sporcularımızıda bir üst kuşağa geçtiklerini aldıkları puanları okuyarak Sporcularımıza açıklamıştır.İbrahim Hocamız çok samimi söylüyorum ki şuanda sınavını yaptığım en az 6,7 Sporcunun Almanya Şampiyonu olabilecek kapasitede olduğunu söylüyebilirim dedi.


 


                 Sınav bitiminde Sporcularımıza yeni kemerleri ve diplomaları dağıtılırken Sporcularımız İbrahim Hocamız ve Kızı Dilan ile bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler.


 


                 Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN İstanbul da çok dar bi zamanları olmasına rağmen bizleri kırmayarak Kulübümüzün Sınavını yapan İbrahim Hocamızı ve Kızı Dilan a teşekkür ederken bizi Onurlandırdınız dedi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17:31:00
2011-10-11
Bu haber  5964  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 muhammed  2011-11-06
  taekwando
 çok güzel bir spor dalı hemde savunma sporu
 ibrahim sönmezates  2011-10-11
  tesekkürler
 Cok güzel birgündü Erdal Hocam.Onur duyduk.Hersey icin tesekkürler.O Güzel Ögrencilerinize Almanyadan tek tek selamlar sevgiler.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle