İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


2011 YILININ BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRİLDİ.
Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü 2011 yılında başarılı Performans gösteren Sporcuları Ödüllendirdi.

                Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü 2011 yılnda Milli Takımlarda ve Türkiye Şampiyonalarında başarılı olmuş Sporcuları Ödüllendirdi.


                 Eski Milli Taekwondocu olan Kulübümüzün Başkanı Habibe ERDOĞAN tarafından Şilt le ödülendirilen Sporculara;sizlerden 2012 yılında daha büyük başarılar bekliyoruz ve ayrıca Sporculara hepiniz çok Karakterli,Saygılı ve Ahlaklı çocuklarsınız ,bu yönünüzü bozmayın başarıda zaten bu unsurlar neticesinde oluşmaktadır dedi.


                 Başkanımız sözlerini noktalarken;Nurgül ÇELİK , Cansu YANILMAZ , Mert ERDOĞAN , Evren KARACA ve İrem ERDOĞAN  Milli Takımlarda ve Türkiye Şampiyonalarındaki  başarıları ile bu ödülü almayı hak etmişleridr.Sporcularımız ise bu ödül bize 2012 yılı müsabakaları öncesi ekstra doping oldu Sporcuların ortak görüşü ise çalışmalarımız gayet iyi gidiyor 2012 yılında çok daha başarılı olacağımıza inacımız tam dediler.


                 Bilindiği gibi Nurgül Çelik,Cansu Yanılmaz,Evren Karaca ve Mert Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübünün Lisanslı Sporcuları olup İrem Erdoğan ise G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübünün Lisanslı Sporcusudur.


       
20:16:00
2011-11-30
Bu haber  3789  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 ibrahim sönmezates  2011-12-02
  Almanya dan Tebrikler
 Daha nice sampiyonluklara dileklerimizle basarili sporcularimizi kutluyoruz.Diger azimli ögrencilerin bu sporculari örnek alip hepberaber büyük basarilara imza atmaniz dilegiyle Almanyadan sevgiler..... CVP: Sayin Ibrahim hocamiz guzel dilekleriniz icin cok cook tesekur ederiz. Saygi ve Sevgiler sunariz.
 Erdal ERDOĞAN  2011-11-30
  tebrik ederim.
  Saygılı,Ahlaklı ve DÜRÜST Sporcularımı tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle