İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


LONDRA DAN KULÜBÜMÜZE MİSAFİR ANTRENÖR.
Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübüne Londra dan Misafir.

Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübüne Londra dan Misafir.
                       Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN ın yakın arkadaşı olan Seyit BOZDAĞ Hocamızın daveti üzerine 10 günlüğüne hem İstanbul u gezip görme hemde Kulübümüzün Antrenmanlarına katılma anlamında  bizlerle beraber.
                      İngiltere den arkadaşı ile İstanbul a gelen Seyit Hocamız İstanbul un gözbebeği Osmanbey de Otel de konaklamasına ve Kulübümüze uzak olmasına rağmen her Antrenmnanımıza katılarak adeta Genç Sporculara taş çıkardı.
                      2012 yılına sıkı hazırlık yapan Sporcularımızla bire bir ilgilene Seyit BOZDAĞ Hocamızın Genç Sporcularımız yapmış olduğu Teknik Çalışmalar ve Müsabakalarda izlemeye değerdi.
                       Seyit BOZADAĞ Hocamızın Kulübü BOZDAĞ TAEKWONDO 2012 yılında bazı Sporcularını da Türkiye ye getirerek Kulübümüzle çalışmalar yapacaklar.
                       Antrenman bitiminde ise Sporcu Velilerimizin getirmiş oldukları Baklava bütün Sporcu,Antrenör ve Velilere dağıtılarak güzel bir Atmosfer sağlandı.
                       Kulübümüzü ve Sporcularımızı öven konuşmalar yapan Seyit BOZDAĞ Hocamız 2012 ve ilerki yıllarda  Sporcularımıza başarılar diledi.07:00:00
2011-12-30
Bu haber  2026  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 talha aydın  2012-04-24
  güzel bir gün
 o gün çok güzel bir gündü hocam...
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle