İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


2012 YILI 1.DÖNEM SINAVIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK.
Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü 2012 Yılı 1.Dönem Kuşak Sınavını Londra dan Misafir Hocamız ve Erdal ERDOĞAN Hocamız tarafından yapılmıştır.

               Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü 2012 Yılı 1.Dönem Kuşak Sınavını yaptı.
              Kulübümüz tesislerinde gerçekleşen 2012 yılının ilk sınavını 25 yıldır İngiltere nin Londra Şehrinde yaşayan ve Bozdağ Taekwondo Spor Kulübünün Antrenörü Sayın Seyit BOZDAĞ Hocamız yaparken ayrıca Sınav Komisyonunu Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN ve Çelik Taekwondo Spor Kulübünün yardımcı Antrenörü Murat SARIKUŞ oluşturdular.
               Kış ayı olmasına rağmen oldukça kalabalık Sporcu topluluğunun katıldığı sınava Sporcu Velilerinin de ilgisi oldukça yoğun oldu.
               Sporculara ve Velilere hitaben konuşan Seyit BOZDAĞ Hocamız Erdal Hocamıza çok teşekkür ediyorum,ilk defa yaşadığım ve Taekwondo Antrenörlüğü yaptığım İngiltere dışında bir Ülke yani Öz Vatanımda bir sınav gerçekleştiriyorum.Bana bu heyecanı yaşatan Erdal Hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
               Erdal Hocamızda Seyit Hocamıza Sınavımızda bulunduğunuz için size çok teşekkür eder ve bir daha ki İstanbul Ziyaretinizde Sporcularınızı da misafir ederek iki Kulübün faydalanabileceği bir çalışma yapabilir dedi.
               Sınav sonucunda sınava katılan bütün Sporcularımız bir üst kuşağa terfi ederken Sporcularımıza yeni kemerlerini ve Diplomalarını  Seyit BOZDAĞ vermiştir.


07:56:00
2012-01-06
Bu haber  3027  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 Talha Aydın  2012-05-07
  güzel bir gün
 çok gzl bir gündü hocam çok şanslıyız biz oldugumuz için:D

Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle