İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İSTANBUL UN ELİT KULÜPLERİ BİRARAYA GELDİLER.
Haftasonu Başakşehir Spor Kulübü,İ.b.b Spor Kulübü ve Kulübümüz G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulüpleri ortak çalışma ile biraraya geldiler.

               07.10.2012 Pazar günü Başakşehir Spor Kulübü Antrenörü Sayın Salih KAYA Hocamızın davetlisi olarak ,İ.b.b Spor Kulübü,G.O.Paşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübü ve Başakşehir Spor Kulüpleri ortak çalışma ile biraraya geldiler.


              Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde yapılan çalışmanın oldukça verimli geçtiğini söyleyen Salih KAYA,Mahmut İLHAN ve Erdal ERDOĞAN Hocalarımız kısa sürede bu çalışmanın tekrarının yapılması noktasında kendi aralarında anlaşma sağlandı.


06:50:00
2012-10-10
Bu haber  2700  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle