İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÇAĞDAŞ SPORCULAR YETİŞİYOR.
İlimizin başarılı okullarından Çağdaş İlköğretim okulu Taekwon-do’da da başarıya doğru koşuyor.

ÇAĞDAŞ SPORCULAR YETİŞİYOR


İlimizin başarılı okullarından Çağdaş İlköğretim okulu Taekwon-do’da da başarıya doğru koşuyor.


Taekwon-Do sporunun gelişmesi ve öğrencilerinin bu spora yönlenmesini sağlamayı amaçlayan Çağdaş İlköğretim okulu Müdürü Sedat Sümbül ve okul yönetimi bu anlamda daha çok sporcuya ulaşabilmek için hafta sonu etkinlik düzenledi.


Sporcuların son durumlarını görmek ve Taekwon-Do sporunu sevdirmek amacıyla antrenör Büşra Metin nezaretinde çalışma yapan sporcular ara sınav olurken, Kamerspor’lu öğrenciler de bu sporun inceliklerini sergiledikleri bir gösteri ile hem sporculara, öğrencilere hem de velilere Taekwon-do’yu tanıtmaya çalıştılar.


Okul Müdürü Sedat Sümbül, Müdür Başyardımcısı Tarık Sayer ve Beden Eğitimi Öğretmeni Yılmaz Turhan’ında katılarak destek verdiği etkinlikte Kamerspor Taekwon-Do antrenörü Abdullah Turhan ve çok sayıda veli hazır bulundu.


Okul Müdürü Sedat Sümbül başarılı sporculara başarı belgelerini takdim ederken amaçlarının bu sporu okul genelinde tanıtmayı amaçladıklarını belirterek “Taekwon-do sporu ile uğraşan sporcu sayımızı arttırmak için elimizden geleni yapacağız. Tüm okulda bu sporu geliştirmek için çalışacağız. Başarılı olan sporcularımızı kutluyorum” şeklinde konuştu.       

23:55:00
2012-03-26
Bu haber  3814  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle