İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KOREDO SPOR KULÜBÜ SINAVDAN GEÇTİ
Maltepe’nin Taekwondo kulübü olan Koredo Spor Kulübü 2012 yılının 2.Dönem Kuşak Sınavını yaptı..

Koredo Spor Kulübü Sınavdan Geçti


Maltepe’nin Taekwondo kulübü olan  Koredo Spor Kulübü 2012 yılının 2.Dönem Kuşak Sınavını  yaptı..  


Mayıs Ayında yapılması gereken sınav,  müsabaka yoğunluğundan dolayı  Nisan ortasında yapıldı. Katılımın çok olduğu sınavda velilerin heyecanı da  görülmeye değerdi.  Sınav Komisyonunda Antrenör Cem UYMAK,  Yardımcı Antrenör Emrah BİNGÖL ve İstanbul bölge hakemlerinden Volkan YILMAZ hocalarımız hazır bulundu.


Maltepe’nin kaliteli pastane ve cafesi  olan TATLI MEKAN kuşak sınavı için Koredo Spor kulübüne sponsor oldu.  Mekan kuşak sınavı için özenle dizayn edildi. Velilerin çocuklarını rahatça izlemeleri için  masalar yerleştirildi.


Kuşak sınavının ardından veliler ve öğrencilerle fotoğraflar çekildikten sonra sınav sona erdi.


CEM HOCA: Maltepe’de Taekwondo branşında her zaman kaliteli hizmet verdik ve kaliteli sporcular  yetiştirdik. Hedefimiz her zaman bir basamak ilerisidir. Çalışmalarımız hep bu yönde devam etmektedir. Maltepe de tanınan ve bilinen bir kulübüz , insanlar tereddüt etmeden en değerli varlıkları olan çocuklarını bize emanet ediyorlar. Bizde kulüp prensipleri çerçevesinde onların eğitimine özen gösteriyoruz.


Ayrıca kulübümüzün kuşak sınavı yapması için mekanını bize tahsis eden TATLI MEKAN sahibi Abdullah SARIKAYA ve oğlu Ferhat SARIKAYA ya teşekkürlerimizi sunarız.  Dedi…..

15:59:00
2012-04-17
Bu haber  2141  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle