İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KAMER ATA DİYARINDA ESTİ.
Eskişehir in başarılı kulüplerinden Kamer geçtiğimiz günlerde Söğüt’te yapılan Çocuk kupası Taekwon-Do turnuvasında 5 birincilik, 5 ikincilik 5 te üçüncülük alarak yeni bir başarıya imza attı.

KAMER ATA DİYARINDA ESTİ.


 


İlimizin başarılı kulüplerinden Kamer geçtiğimiz günlerde Söğüt’te yapılan Çocuk kupası Taekwon-Do turnuvasında 5 birincilik, 5 ikincilik 5 te üçüncülük alarak yeni bir başarıya imza attı.


7 ilden yaklaşık 400 mink ve yıldız sporcunun katıldığı müsabakalar oldukça çekişmeli geçti. Gece geç saatlere kadar süren müsabakalarda çoğu ilk maçına çıkan 25 sporcusu ile mücadele veren Kamerspor 15 madalya ile dönmeyi başardı.


Amaçlarının sporcuların son durumlarını görmek ve tecrübelerini arttırmak olduğunu belirten Kamer G.S.K. antrenörü Abdullah Turhan “sporcularımız canı gönülden tebrik ediyorum. Ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Bu başarı daha sonra gelecek başarılara bir adım olacaktır bunu görüyorum” şeklinde konuştu.    

00:14:00
2012-04-19
Bu haber  1465  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle