İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KAMER’Lİ SPORCULAR KUŞAK ATLADI.
Kamerspor’lu Taekwon-Do’cular hafta sonu yapılan kuşak sınavı ile bir üst kuşağa terfi etti. Yaklaşık 30 sporcu velilerinin ve Sınav komisyonunun önünde bir üst kuşağa geçmek için ter döktü.

KAMER’Lİ MİNİKLERİN TERFİ GÜNÜ


KAMER’Lİ SPORCULAR KUŞAK ATLADI.


KAMER’DE KUŞAK HEYACANI


YENİ KUŞAKLARINI TAKTILAR


 


Kamerspor’lu Taekwon-Do’cular hafta sonu yapılan kuşak sınavı ile bir üst kuşağa terfi etti. Yaklaşık 30 sporcu velilerinin ve Sınav komisyonunun önünde bir üst kuşağa geçmek için ter döktü.


Yaklaşık 4 aydır süren ve Antrenörler Abdullah Turhan ve yardımcısı Ayşenur Danabaş nezaretinde yapılan çalışmalar meyvelerini verdi. Geçtiğimiz gün yapılan kuşak sınavında başarılı olan sporcular bir üst kuşağa geçmenin sevincini yaşadı.


Kuşak sınavına İl Temsilcisi Hüseyin Kılınç gözlemci olarak katılırken, antrenörler Ayşenur Danabaş, Mahmut Sami Keleş, Yakup Çetinkaya ve Fatih Çetinkaya komisyon üyeliği Dilek Karakuyulu ile Abdullah Turhan komisyon başkanlığı yaptılar.


Amaçlarının Eskişehir ve Türk Taekwon-Do’suna başarılı sporcular kazandırmak olduğunu belirten Abdullah Turhan “sporcularımızı tebrik ediyorum, sizlerin içinden şampiyonlar çıkacak buna inanıyorum” şeklinde konuştu.


         

19:07:00
2012-05-14
Bu haber  3917  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle