İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAŞAR SPORDA GÖRKEMLİ SINAV
Başar Taekwondo ihtisas kulübünün Mayıs dönemi kuşak terfi sınavı 19 Mayıs 2012 tarihinde Manisa Gençlik ve spor il müdürlüğü Çok Amaçlı spor salonunda yapıldı.

İl Temsilcisi Sayın Kurban YAVUZ’UN ve kulüp yönetiminin de hazır bulunduğu,  Sporcu velileri ile alaka duyan Manisa’lı sporseverlerinde davetli olduğu kalabalık bir izleyici topluluğu huzurunda gerçekleştirilen kuşak terfi sınavında  73  sporcu ter döktü.


 


İlk defa kuşak terfi sınavına giren sporcuların heyecanları, onların nasıl yapacaklarını merakla izleyen ailelerin heyecanları görülmeye değerdi.


 


Yüksek kemerlerin ve minik gösteri takımının yaptıkları gösteriler, muhteşemdi.


 


Yüksek kemerlerin yaptığı kırış gösterisi ile sona eren kuşak terfi sınavı sonunda velilere hitaben kulüp Başkanı Süleyman Başar; Biz kulüp olarak sporcularımıza sadece  spor değil, onların sosyal hayatlarında, okul hayatlarında ve aile içinde her daim lazım olabilecek  Giyim, kuşam, Kişisel Bakım,  ruhsal gelişim, disiplin, saygı gibi temel kuralları da vermeye çalışıyoruz. Dedi.


  


          DİĞER FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
23:55:00
2012-05-21
Bu haber  1541  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle