İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MUDANYA DA KUŞAK VE DİPLOMA SEVİNCİ.
İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda geçtiğimiz yıl mayıs ayında başlayan Tekvando çalışmalarına katılan sporcuların 3 . dönem Kuşak Terfi Sınavı ve akabinde Diploma Töreni yapıldı. 


MUDANYA


GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ


 


( HAFTALIK BASIN BÜLTENİ )


-2-


 


TAEKWONDO’DA KUŞAK VE DİPLOMA SEVİNCİ


 


İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda geçtiğimiz yıl mayıs ayında başlayan Tekvando çalışmalarına katılan sporcuların 3 . dönem Kuşak Terfi Sınavı ve akabinde Diploma Töreni yapıldı.


 


Mudanya İlçe Spor salonunda yapılan kuşak sınavına ve daha sonra yapılan Diploma Törenine Tekvando İl Spor Temsilcisi Turgay Aydın, İlçe Tekvando Milli Antrenörü Hasan Torun , ilçemizde bulunan Bulgaristan Kondor 2000 Tekvando  Kulübünün  Milli Antrenörü Dimitar Deçhev  misafir antrenör olarak ve sporcularımızın velileri katıldılar.


 


Sınava katılan 38 sporcu 4 aylık öğrendikleri el ve ayak teknikleri yanı sıra kendi beceri – koordinasyon çalışmalarını sergilediler.


 


Sınav sonunda kuşak takma ve diploma törenine geçildi. Sporculara İl Temsilcisi Turgay Aydın, Antrenör Hasan Torun , misafir Antrenör Dimitar Dechev , Salon amiri Mümin Ceylan, spor uzmanı Berkant Atasoy ve diğer misafirler tarafından diplomaları takdim edildi.


 


Tören sonunda İlçe Antrenörü Hasan Torun , Önümüzdeki günlerde Gökçeada’da yapacakları kamp ve etkinlikler ile ilgili bilgi vererek birde sunum yaptı. Tören daha sonra sporcuların toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


 


 


 


 00:32:00
2012-06-06
Bu haber  2337  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle