İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İLLER BANKASINDAN ÖRNEK ÖDÜLLENDİRME.
İller Bankası Spor Kulübü, Büyükler ve Ümitler Avrupa Tekvando Şampiyonası nda madalya kazanan Nur Tatar, Rukiye Yıldırım ve Tuğba Ayva yı cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi.
 

2012 Londra Olimpiyatları nda Türkiye yi temsil edecek Nur Tatar, İller Bankası Genel Müdürü Ahmet Candan, tarafından 20 cumhuriyet altınıyla ödüllendirildi.

İller Bankası Macunköy Sosyal Tesisleri nde yapılan ödül törenine Ahmet Candan ın yanı sıra, İller Bankası Spor Kulübü Başkanı Bahaettin Kaplan, Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin ve antrenör Cihat Kutluca da katıldı.

Ahmet Candan, çatıları altında spor hayatlarını sürdüren ve büyük başarılara imza atan sporcularla gurur duyduklarını söyledi.

Candan, Nur Tatar çok büyük, tarihi bir başarıya imza attı. Ülkemizi Londra Olimpiyatları nda temsil edecek olması göğsümüzü kabartıyor ve gurur duyuyoruz. Rukiye Yıldırım ve Tuğba Ayva da bize çok önemli başarılar ve mutluluklar yaşattı. Gelecekte onların da olimpiyatlara katılma başarısı göstereceklerine inanıyorum dedi.

Federasyon başkanı Metin Şahin de, kulüplerin desteğine vurgu yaprak törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:
Türk sporunun gelişiminde kulüplere çok büyük görevler düşüyor. İller Bankası nı bugüne kadar spora verdiği destekten dolayı kutluyorum. Nur Tatar ın spor zirvesinde ülkemizi, Ankara yı ve de İller Bankası nı başarıyla temsil edeceğine inancım tam.

Nur Tatar da Londra dan madalya ile dönme sözü verdi. Kendisine verilen desteklere teşekkür eden başarılı sporcu, Olimpiyatlara katılacağım için çok heyecanlıyım. Ülkemi, kulübümü en iyi şekilde temsil edip, Londra dan madalya ile döneceğim diye konuştu.

Törende Tuğba Ayva ya 10, Rukiye Yıldırım a da 5 cumhuriyet altını verildi.
Nur Tatar, İngiltere nin Manchester kentinde yapılan Avrupa Şampiyonası nda altın, Rukiye Yıldırım ise bronz madalya kazandı.

Tuğba Ayva ise Yunanistan da yapılan Ümitler Avrupa Şampiyonası nda gümüş madalya elde etti.
18:59:00
2012-07-02
Bu haber  2011  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle