İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ŞAMPİYON SPOR KULÜBÜNÜ MİSAFİR ETTİK.
Vural AYAZ Hocamızın yönetimindeki Kızılpınar/TEKİRDAĞ Şampiyon Spor Kulübü nü Misafir Ettik..

             28 Ağustos 2012 Tarihinde Kulübümüz Gaziosmanpaşa Erdoğan Taekwondo Spor Kulübümüzün tesislerinde Vural AYAZ Hocamızın yönetimindeki Kızılpınar/TEKİRDAĞ Şampiyon Spor Kulübü nü Misafir Ettik..


             Minik ve Yıldızlar kategorosinde gerçekleşen çalışmanın oldukça olumlu geçtiğini vurgulayan Kulübümüz Antrenörü Erdal ERDOĞAN,Sevgili Vural Hocamız hırsı ve azmi ile Türkiye nin isminden bahsedilecek Sporcularını Ülkemize hediye edeceğini tahmin ediyorum dedi.


              Vural Hocamızda;Milli Takım Antrenörü çok değerli Erdal hocamıza bizi kabul ettiği için şahsım ve sporcularım adına teşekkür ederim.Çok güzel bir antreman oldu.Sporcuları gerçekten başarılı ve kaliteli . İnşallah hepsi en iyi yerlere gelerek madalya kazanırlar ve örnek sporcular olurlar. sevgi ve saygılarımı sunuyorum dedi.
07:28:00
2012-08-31
Bu haber  1810  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle