İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


DEMİRCİ BELEDİYE SPORDA KUŞAK SINAVI
Demirci Belediye Spor Kuşak Sınavını 07.10.2012 tarihinde spor salonunda gerçekleştirdi.
Demirci Belediye Spor Taekwondo branşı 4 ayda bir yapılan Kuşak Terfi imtihanı Manisa Taekwondo İl temsilcisi Kurban YAVUZ, Milli takım antrenörü Süleyman BAŞAR’ın  katılımı ile; 07 ekim  2012 Pazar günü Demirci Belediye Spor Taekwondo Salonunda yapıldı.


       Komisyon Üyeliklerini Demirci Belediye Spor Kulübü Antrenörü İrfan ATAŞ, 2. DAN Namık Kemal ERDEM, 2 DAN Fethiye Çevik, 2 DAN Ali Gül, yaptı.        Sporcu Velileri ve sporu seven halkın katılımıyla ilgi oldukça fazlaydı.


       Taekwondocu’lar ilk önce salona gelen misafirleri selamladı. Daha sonra Taekwondo yemini yapıldı. Bayrak selamı ve ısınma hareketlerinden sonra sınava geçildi. Taekwondocular kuşaklarına göre sırayla sınav oldular.       Sınavdan sonra ellik ve Pumse gösterileri ile müsabaka gösteri maçı yapıldı. Son olarak komisyon üyeleri tarafından başarılı olan sporculara yeni belge ve kuşakları verildi.


       Demirci Belediye Spor Kulübü Antrenörü İrfan ATAŞ; "12 yıldır Taekwondo Sporunda Demirci de birçok sporcu yetiştirdik. Taekwondo, sporun yanında kişinin güven duygusunu geliştirir. Sabrı arttırıp stresi azaltma noktasında da büyük öneme sahiptir. Sporcu gurubunun yaşına ve fiziksel özelliklerine göre farklı çalışmalar yaptırıyoruz, tempomuzu sporcuya göre ayarlıyoruz ve düzenli bir şekilde sporcunun kapasitesini arttırıyoruz. Taekwondo Spor dalları arasında en çok lisanslı sporcu sayısına sahip ikinci branştır. Demirci’de yaz kış kapalı ve sağlıklı bir ortamda bilinçli olarak spor yapmak için her yaştaki vatandaşlarımızı Taekwondo yapmaya davet ediyoruz."


       Kuşak terfi sınavımıza, davetimizi kabul ederek, bizleri onurlandıran Sayın İl Temsilcimiz Kurban YAVUZ  ile Milli Takım Antrenörümüz Sayın Süleyman BAŞAR’A müteşekkiriz,  sporcularım adına Demirci taekwondosuna verdikleri destek ve alakalarından dolayı   ayrıca teşekkür ediyorum. Dedi.”

19:34:00
2012-10-10
Bu haber  2543  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle