İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


YILDIZLAR SPOR KULÜBܒNDE KUŞAK SEVİNCİ….
İstanbul Bayrampaşa Yıldızlar Spor Kulübü, 2012 Yılı Son Dönem Kuşak sınavını tamamladı. .

Bayrampaşa Yıldızlar Spor Kulübünde Minikler ve Yıldızlar Kategorilerinde  Eğitim gören Taekwondocular, üst kemere geçebilmek için Sınav komisyonu karşısında  ve Ailelerin katılımının yoğun olduğu bir atmosferde tüm gayretlerini gösterdiler.


Kuşak Sınavına Giren sporcular sınav öncesi Poomse Eğitimlerini  İst. Poomse Antr. Özlem Esin HAKİKATLİ gözetiminde titiz bir çalışma ile aldılar. Eğitimlerini tamamlayan sporcular bu hazırlıklarının meyvelerini sınav sonunda gösterdikleri başarılı sonuçlarla almış oldular.


Sınav bitiminde Kulüp Antrenörü Mahmut İLHAN özverili bir şekilde yaz kış demeden sabırla çalışmalara devam eden sporculara ve öğrencilerden desteklerini esirgemeyen velilere teşekkkür etti.


Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2012 Londra Olimpiyatlarında göstermiş olduğu başarıları hatırlatan hatırlatan Hocamız, disiplinli ve özverili çalışmaların sonucunda bu başarıların elde edildiğini, sevgi saygı ve kardeşlik duyguları içerisinde emek sarfedildiği takdirde her sporcunun başarıya ulaşmasının mümkün olduğunu söyledi.  Bu Kulüpten ,   bugüne kadar yapılan bir çok il ve Türkiye Şampiyonalarında derece yapan sporcuların yetiştiğini ve 2020 yılında yapılacak olimpiyatlarada Milli Takıma bu salondan katılacak başarılı sporcular  vermeyi temenni ettiklerini söyledi.


Konuşmanın ardından Sınav sonuçlarına göre bir üst kemere geçenlere kemerleri takdim edildi. ..
18:38:00
2012-10-16
Bu haber  4600  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle