İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


21. GELENEKSEL TRAKYA TAEKWONDO TURNUVASI
25 Kasım 2012 Pazar günü yapılan Yusuf ALTUNIŞIK 21.Geleneksel Trakya Taekwondo Şampiyonasına Çanakkale’nin yanı sıra Kırklareli, Balıkesir, Kocaeli ve Bursa illerinden toplam 208 sporcu katıldı.
25 Kasım 2012 Pazar günü yapılan  Yusuf ALTUNIŞIK 21.Geleneksel Trakya Taekwondo Şampiyonasına Çanakkale’nin yanı sıra Kırklareli,Balıkesir,Kocaeli ve Bursa illerinden toplam 208 sporcu katıldı.Daha önceki şampiyonalarda olduğu gibi bu sefer de kıyasıya bir mücadeleye şahit olduk.Balıkesir gençlik spor kulübü 34 puanla BİRİNCİ, Çanakkale Anafartalar spor kulübü 32 puanla İKİNCİ oldu.İl Temsilcisi Hasan Altunışık " Bu güzel başarısından dolayı Balıkesir gençlik spor kulübünü kutladığımı ifade etmek istiyorum" dedi.Çanakkale İl Temsilcisi Hasan Altunışık "Bu tür şampiyonalar sporcularımızın teknik, taktik ve tecrübelerinin  gelişme kaydetmesi açısından hem bu spor alanı için hem de sporcularımız için önemli bir fırsat olmaktadır. Performansları gelişmekte, bilgi ve görgüleri artmaktadır. Aslında bu tür şampiyonaları daha sık gerçekleştirmemiz doğru bir yaklaşım olacaktır.bu şampiyona Türkiye taekwondo şampiyonası öncesi olması bizim ve sporcularımız acısından önem arz etmektedir çünkü bu tür şampiyonalarda sporcularımızın hatalarını görüp antrenmanlara sporcuların eksiklerini giderme yoluna gideceğiz.


Taekwondo İl Temsilciliğinin bu yöndeki etkinlikleri sürmektedir.Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Nüanmer Uslu’ya bizlere bu imkânı verdiği ve destekleri için teşekkür ediyor, müsabakalara katılan Bundan Sonraki Maçlarda da  sporcularımıza üstün başarılar temenni ediyorum.

 yalova_yats_4


 


 


ctts_takimsiralamasi


 


 


yalova_yats_2


 


ERKEKLER DERECE SONUÇLARI


 


ctts_sonuclar_1
ctts_sonuclar_2


 


 


cnakkale_4


 


 


BAYANLAR DERECE SONUÇLARI


ctts_sonuclar_3
ctts_sonuclar_4


 


cankkale_1
05:53:00
2012-11-28
Bu haber  1554  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle