İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAŞAR SPORDA SINAV HEYECANI
Manisa nın köklü Taekwondo kulübü Başar Spor 2013 yılının ilk kuşak sınavını yaptı.

Manisa nın köklü Taekwondo kulübü Başar Spor 2013 yılının ilk kuşak sınavını yaptı.


 


Komisyon başkanlığını Milli takım antrenörümüz Süleyman BAŞAR ın yaptığı sınavın komisyon üyeliklerini Refik YAĞDIRAN, Cengiz AKBEY, Volkan ÇOBANKAYA ve Berkay GÖRGÜLÜ yaptı.


 


93 sporcunun bir üst kuşağa geçmek için ter döktüğü sınavda; minik sporcular ve Siyah kuşakların gösterileri büyük alkış aldı.


 


Sınava giren sporcuların velilerinin ve yakınlarının katılımıyla spor salonu tıklım tıklım doldu. Sınav bir şölen havasına dönüştü. Kulüp Başkanı ve antrenörü Süleyman BAŞAR; Manisa geneli ve kendi kulübü olmak üzere son yılların en kalabalık en muhteşem sınavını gerçekleştirdiklerini söyledi. Sınav sonrasında sınava katılan tüm sporculara teşekkür belgeleri verilirken, kulübe hizmeti geçmiş tüm yüksek kuşaklara da teşekkür belgeleri verildi.


 


Sınav sonrasında 2012 yılında ki başarılardan söz eden Süleyman BAŞAR, 2013 yılı faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 29 Ocak-03 Şubat 2013 tarihinde yapılacak Ümitler Türkiye Şampiyonası için iddialı olduklarını söyleyen Süleyman BAŞAR madalya ile döneceklerinin sözünü verdi.


Manisa da çok büyük bir kitleye sahip olan Başar spor kulübü kurumsallaşma yolunda hızla ilerlemekte olup 23 yılın birikimi olsa gerek artık marka olmuştur. Tüm gençliği kucaklayan Başar spor kulübü dikkate alınacak bir sivil toplum kitlesi olmuştur.


 


Sınav günü Manisa Çok amaçlı spor salonuna sığmakta zorlu çeken Başar spor kulübü Kulüp Başkanı ve antrenörü Süleyman BAŞAR bu  ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade etti. bu güven ve başarının eseridir dedi. Heyecanımız artarak devam ediyor, gücümüz ve sağlığımız el verdikçe Başar spor büyüyerek başarılarına devam edecektir.


  
 Sınavda davetli olarak ; Taekwondo İl Temsilcisi Kurban YAVUZ , Batı Grup Özel Güvenlik Şirketi sahibi Gökay BUDAK, Federasyon Delegesi Haşmet ÇECE ve Ufuk Plaza sahibi Ali AKTAR bulundular


 


     


KEMER İMTANI İLE İLGİLİ DİĞER FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
23:30:00
2013-01-11
Bu haber  1642  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle