İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


2013 YILI 2. DÖNEM SINAVI BİTTİ
Maltepe Koredo Spor Kulübü mayıs ayında yapılması gereken kuşak sınavını 7 Nisan Pazar günü yaptı.

2. Dönem Sınavı Bitti


Maltepe Koredo Spor Kulübü mayıs ayında yapılması gereken kuşak sınavını 7  Nisan Pazar günü  yaptı.


Türkiye Aikijutsu Federasyonu ve Taekwondo Federasyonunun mayıs ayı faaliyet programı çok yoğun olduğundan dolayı İki federasyonla çalışan Antrenör Cem UYMAK karar alarak sınavı 3 hafta erkene aldı. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen sınavda velilerin , çocuklardan daha heyecanlı olduğu görüldü. Dört aydır bu günü bekleyen çocuklar sonunda yeni kuşaklarına kavuştular.


Katılımın çok olmasından dolayı sınav Kartal Bedri Rahmi EYÜPOĞLU İlköğretim Okulunun Kapalı Spor Salonunda yapıldı.


Cem HOCA: Maltepe’de Taekwondo deyince akıla biz geliyoruz. Dile kolay 10 uncu senemize girdik. Bu zaman zarfında çok çalıştık şuan Maltepe de Koredo Spor Kulübü ve Özel Maltepe Spor Kulübü olarak iki spor salonumuz ile hizmet vermekteyiz.


Çocuklara uyguladığımız programdan veliler çok memnun. Bizde devamlı yeni projeler ile çocukların heyecanını ve hedeflerini güncel tutmaya çalışıyoruz. Bu sene değişiklik yaparak ilk defa kapalı spor salonunda sınavımızı yaptık. Bundan sonra yapılacak olan sınavları da aynı sistemde kapalı spor salonunda yapacağız. Sporcuların ve velilerin rahat olması açısından bu karar önemli . Başta Beden Eğitimi Öğretmeni  Tuncay Hocaya , Kulübümüzün Yardımcı Antrenörü Emrah BİNGÖL e çabalarından dolayı teşekkür ederim.


Sınava katılan tüm sporcularımı tebrik ederim başarılarının devamını dilerim. Dedi


06:50:00
2013-04-08
Bu haber  1653  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle