İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


M.E.B. SEÇMELERİNDE ANKARA BİRLİK FIRTINASI ESTİ.
16 - 19 Nisan 2013 Tarihlerinde İsmet Iraz Spor salonunda yapılan Milli Egitim Bakanlıgı Taekwondo Ankara İl seçmelerine Ankaranın ve Türkiyenin en başarılı taekwondo-Kickboks kuluplerinden birisi olan Ankara Birlik Taekwondo-Kickboks Spor Kulubü damgasın
ankara_meb_birlik_1

 


 


 


ANKARA BİRLİK M.E.B. SEÇMELERİNE DAMGASINI VURDU


 


16 - 19 Nisan 2013 Tarihlerinde İsmet Iraz Spor salonunda yapılan Milli Egitim Bakanlıgı Taekwondo Ankara İl seçmelerine Ankaranın ve Türkiyenin en başarılı taekwondo-Kickboks kuluplerinden birisi olan Ankara Birlik Taekwondo-Kickboks Spor Kulubü damgasını vurdu.


 


Milli Egitim Bakanlıgı  Yıldızlar Ankara il seçmesi müsabakalarında Ankara Birlik taekwondo spor kulübü toplamda 6 Altın ve 2 Bronz madalya kazanarak büyük bir başarıya imzasını attı.


 


Yıldız Erkekler kategorisinde 33 kg da Mehmet Okan Dinçsoy Birinci,  -37 kg da Bbdirhan Şirin 1Birinci, -41 kg da Ramazan Köse Birinci, -45 kg da Mücahit Altun Birinci, -49 kg da Hakan Reçber Birinci, -37 kg da Mehmet Emin Yiğittekin Üçüncü, Yıldız Bayanlarda 33 kg İrem Aleyna Sarı 1Birinci ve -51 kg da Sümeyye Düleker Üçüncü oldu.


 


 


Ankara Birlik Taekwondo - Kickboks Spor Kulubünün Başarılı Milli Antrenörleri Aydogan ve Özlem Recber Sitemize yaptıkları açıklamada " Sporcularımız başarılı olmak için gereken tüm çalışmayı eksiksiz olarak yapıyorlar. Bizde onalara daha başarılı olmaları için yol gösteriyor, yardmcı oluyoruz. Ankara Seçmelerinde ve Türkiye Şampiyonalarında  bir çok şampiyon yetiştiren bir kulubün sporcusu olmanın bilinci içinde dövüşen sporcularımızın Konya da yapılacak olan Şampiyonada Kulubümüze ve şehrimize Altın Madalyalar, Şampiyonluklar getireceklerine inancım tam.


 


Ayrıca Konya da yapılacak Olan Rumi Çocuk Oyunları içerisinde Yer Alan Taekwondo Şampiyonasında -45kg da Milli Takımda yer alacak olan Mücahit Altun a ve Tüm Milli Takımımızada başarılar diliyoruz.Ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz. Milli Takımımıza Rumi Çocuk Oyunlarında, Yıldızlar Türkiye Şampiyonasına katılacak Tüm sporcularımıza ve kuluplere Türkiye Şampiyonasında başarılar diliyoruz" dediler.
 


ankara_meb_5


 


 
 


ankara_meb_1_1


 
 


ankara_meb_1


 


 


 


 


ankara_meb_2
06:35:00
2013-04-24
Bu haber  1666  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle