İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAŞAR SPOR YAZA MERHABA DEDİ
Başar Taekwondo İhtisas Spor Kulübü sporcuları, sporcu velileri ve teknik ekibiyle birlikte Tigem Tesislerinde yaza merhaba pikniği gerçekleştirdi.
Başar Taekwondo İhtisas Spor Kulübü sporcuları, sporcu velileri ve teknik ekibiyle birlikte Tigem Tesislerinde yaza merhaba pikniği gerçekleştirdi.

        Sporcu ve velilerin yanı sıra Taekwondo İl Temsilcisi Kurban YAVUZ, Türkiye Taekwondo Federasyonu Merkez Hakem Kurul Üyesi Nurettin AVCI, Başar Spor Kulübü Başkanı ve Milli Takım Antrenörü Süleyman BAŞAR ve İzmir Bölgesi değerli antrenörleri de pikniğe katılarak renk verdiler.


        Kulüp Başkanı Süleyman BAŞAR; Pikniğin 2013 sezonunu başarılı bir şekilde geride bırakan Başar Spor yılın yorgunluğunu atmak üzere ve velilerin kaynaşması, sporcuların birlik bütünlüğünü sağlamak üzere yapıldığını açıkladı.


        Piknikte mendil kapmaca, futbol, voleybol, çuval oyunu gibi oyunlar oynandı ve çeşitli hediyeler verildi.


00:28:00
2013-06-05
Bu haber  1388  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle