İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SARUHANLI BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KUŞAK SINAVI
Saruhanlı Belediye Spor Kulübü; 2013 yılının son sınavı olan Eylül ayı kuşak terfi sınavını 28.09.2013 tarihinde Belediye Spor Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.
saruhantkd 3

 


 


 


 


 


Saruhanlı Belediye Spor Kulübü Kuşak Sınavı


 


 


Saruhanlı Belediye Spor Kulübü; 2013 yılının son sınavı olan Eylül ayı kuşak terfi sınavını 28.09.2013 tarihinde Belediye Spor Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.


 


    
Komisyon Başkanlığını Süleyman BAŞAR’ın yaptığı sınavda;  sınav komisyonu  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo Antrenörü Serap AYDENİZ,  Taekwondo Hakemi ve antrenörü Zekai DEMİR isimlerinden oluştu.


 


    
Sınavda 32 sporcu bir üst kuşağa geçebilmek adına mücadele ettiler.


 


    
Küçük ve büyük sporcuların gösterileri heyecanla izlenirken büyük ilgi gördü.  2013 yılı son sınavında antrenmanda performansları üst düzeyde olan sporcular komisyon tarafından ödüllendirildiler.


 BAŞAR velilere yaptığı açıklamada "Çocukların sağlıklı büyüyebilmesi için spor yapmaları çok önemli. Spor yapmayan ve dengesiz beslenen çocukların sağlıklı bir gelişim süreci geçirmeleri zor. Üstelik bu tutum çağımızın hastalığı obeziteyi de tetikliyor" Dedi.


 


    
Sınav sonunda  Türk Milli Takımı Antrenörü Süleyman BAŞAR yaptığı açıklamada; Saruhanlı’da geçen yıl başlattıkları Taekwondo potansiyelinin her geçen gün arttığını, bu  artış da desteklerini esirgemeyen başta Sayın Belediye Başkanımız olmak üzere Saruhanlı Belediye Spor Kulübü Başkanı ve yönetimine teşekkür etti. Önümüzdeki sezon için Saruhanlı Belediye Spor Kulübü Taekwondo takımının daha da büyüyerek performansını arttıracağının sözünü verdi.


 


 


 


 


saruhantkd 1


 


 


 


 


saruhantkd 2
06:03:00
2013-10-04
Bu haber  1326  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle