İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


BAŞAR TEKVANDO MANİSANIN GURURU OLDU
Türkiye’nin büyük kulüplerinin arasında Manisa’yı temsil eden Başar spor kulübü 2 madalya çıkarmayı başardı.Türkiyenin en hızlı sikletlerinden 63 kğ Haydar KÖPRÜLÜ ve 74 kğ. N. Selim OYAR Türkiye 3. Oldu.
basartkd ktts2013 1

 


 


 


 


BAŞAR TAEKWONDO MANİSANIN GURURU OLDU


 


 


 


Türkiye Taekwondo Federasyonunun faaliyet programında yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 25-27 Ekim 2013 Tarihinde izmir de Celal Atik Spor salonunda yapılmıştır. 40 İl ve 51 Kulübün katıldığı şampiyonada Manisa’nın köklü kulüplerinden Başar Taekwondo ihtisas spor kulübü damga vurdu.


 


 


Bütçeleri milyonlara yaklaşan Türkiye’nin büyük kulüplerinin arasında Manisa’yı temsil eden Başar spor kulübü 2 madalya çıkarmayı başardı.


Türkiyenin en hızlı sikletlerinden 63 kğ. Haydar KÖPRÜLÜ üç maç kazanarak çıktığı yarı finalde altın puanla yenilerek Türkiye 3. Olurken 74 kğ. N.Selim OYAR üç maçını farklı kazandı. Yarı finalde yenilerek Türkiye 3. Oldu..


 


 


Milli Takım Antrenörü ve Kulüp Başkanı Süleyman BAŞAR yaptığı açıklamada; Sportif başarıda büyük kulüpler arasında iki siklette madalya çıkarmanın çok zor olmasına rağmen bunu başardıklarını, bu başarının madalya kazanan sporcuların 2014 sezonu öncesi motivasyonları açısından etki edeceğini ve yeni sezona hazırlıklarının hız kesmeden devam ettiğini belirtti.


 


 


Manisayı temsil etme noktasında ise Manisa Başar Spor ve Turgutlu Başar Spor olarak şampiyonaya 2 takım halinde katılarak Manisa’nın en büyük ve köklü kulübü olduklarını bir kez daha kanıtladıklarını söyledi.


 


 


Müsabakaya katılan madalya alan alamayan tüm sporcularını tebrik ederek teşekkürlerini sundu. Bu başarının mimarı olarak da kulüp yönetimini, tüm sporcuları, sporcu velilerini desteklerini esirgemeyen BAŞAR SPOR AİLESİNE teşekkürlerini sundu.


 


 


 


basartkd ktts2013 2


 


 


 


 


basartkd ktts2013 3


 


 


 


 


ktts kursu 1


 


 


 


ktts13 121
04:55:00
2013-10-31
Bu haber  1940  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle