İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


KULÜPLER ARASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI ÇERKEZKÖY’DE YAPILDI
Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü tarafından organize edilen kulüpler arası Taekwondo şampiyonası Pazar günü Çerkezköy Kapalı Spor Salonu’nda büyük bir coşku içind yapıldı.

KAPALI SPOR SALONU’NDA YAPILDI

 

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından konuşmalara geçildi. Organizasyonu düzenleyen Çerkezköy  Şampiyon Spor Kulübü başkanı ve antrenörü Vural Ayaz, yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi: “ Her aile evladının spor yaparak bir yerlere gelmesini  ister  , bizlerde antrenörler olarak  onların duygu ve düşüncelerini en iyi şekilde anlayan kişiler olarak sporcularımızın başarılı olabilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz . Yapılan bu müsabakalar ile kısa zamanda milli takıma sporcular kazandıracağımıza inanıyorum .2014 yılı bizim için , ilçemiz için ve ülkemiz için çok parlak bir yıl olacak ve bundan sonraki yıllarda daha başarılı olacağız” dedi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

 

Kendilerine her zaman destek verenlere de teşekkür eden Ayaz “ Bizlere her zaman destek veren , yardımcı olan , güvenliğimizi sağlayan ve bizlere bu imkanları veren Belediye Başkanımız Ali Ertem’e, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a, İlçe Emniyet  Müdürümüz Adem Tuncel’e, İl Spor Müdürlüğümüze huzurlarınızda teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

 

Organizasyonlara her zaman destek verdiklerini ifade eden Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay “ Sporcularımızın , antrenörlerimizin , hakemlerimizin , idarecilerimizin ve ailelerimizin yanındayız . Taekwondo sporuna gösterilen ilginin bu kadar fazla olması bizleri onurlandırıyor ve gururlandırıyor. Ülkemiz Taekwondo sporunda çok başarılı ve daha başarılı olacak . Organizasyonu düzenleyen Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Vural Ayaz’a böylesine güzel bir müsabaka düzenleyip bizleri bir araya getirdiği için huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Ayrıca organizasyonda emeği geçen tüm ekibe , ailelerimize , sporcularımıza , antrenörlerimize , hakemlerimize , Spor il müdürlüğümüze , İlçe Emniyet Müdürlüğümüze ,  sağlık birimlerimize de huzurlarınızda teşekkür ediyorum ve  yarışmalara katılan tüm sporcularımıza , antrenörlerimize , başarılar diliyorum” dedi.

 

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

 

Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren sporculara madalyaları verildi.

Minik bayanlar +59 kg ‘ da birinci olan Begüm Ermantaş’a, ikinci Zümre Nur Yılmaz’a,

üçüncü Sevda Nur Muratdağı’ya, üçüncü Aslı Acar’a madalyalarını Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay verdi. Yıldız erkekler 59 kg ‘ da  birinci Yasin Taşdemir’e, ikinci olan

Doğukan Üzer’e, üçüncü olan Sadıkcan Temiz ve Mert Ada Doğan’a ödülleri Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Adem Tuncel tarafından verildi.

 

ÇEŞİTLİ HEDİYELER VERİLDİ

 

Yapılan konuşmaların ardından Şampiyon Spor Kulübü Başkanı Vural Ayaz  tarafından , Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a , İlçe Emniyet Müdürü Adem Tuncel’e, İlçe Spor Müdürü Metin Aysal’a, Çerkezköy Güzel Spor Kulübü Baş Antrenörü Fikri Güzel’e, Taekwondo İl Temsilcisi Ertan Dinç’e, Akut Poliklinik Baş Hakemi  Marina Abulazde’ye plaketlerini takdim etti. Ayrıca Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay tarafından, müsabakalara katılan Milli sporcu Beş kez Türkiye Gençler Taekwondo Şampiyonu olan ve Avrupa Gençler şampiyonasında  iki kez Taekwondo ikincisi olan Mert Erdoğan’a
plaket verildi. Gün boyu çok heyecanlı , övgü dolu ve başarılı müsabakalar gerçekleşti. Dereceye giren sporculara madalyaları verildi. Her siklette  birinci olan sporculara Karate Milli Takım Antrenörü Şefik Küçük tarafından saat hediye edildi.

 

KUPALARI TAKDİM EDİLDİ

 

Müsabakalar sonucunda birinci olan İstanbul  Erdoğan Spor Kulübü , ikinci İstanbul Ali Koç spor kulübü , üçüncü Çorlu Doruk spor kulübü , dördüncü  Çerkezköy Güzel spor kulübüne kupaları Organizasyonu düzenleyen Çerkezköy Şampiyon Spor Kulübü Antrenörü Vural Ayaz  tarafından verildi.

 

 Kulüpler arası Taekwondo şampiyonası Çerkezköy’de yapıldı03:11:00
2014-05-07
Bu haber  3497  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle