İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİLLİ SPORCULARIMIZDAN BAYKAN A ZİYARET
Romanya’nın Başkenti Bükreş’te düzenlenen Avrupa Para-Taekwondo Şampiyonası nda 9 madalya kazanan Milli sporcularımız, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ı makamında ziyaret etti.

Taekwondo Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Federasyon Genel Koordinatörü Ramazan Erçin ve Avrupa Para-Tekvando Şampiyonası nda 3 altın, 3 gümüş ve 3 bronz madalya kazanan Milli sporcularımız, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ı ziyaret etti.

Takımlar sıralamasında şampiyonayı Rusya nın ardından ikinci olarak tamamladıklarını ifade eden Taekwondo Federasyonu Başkanı Metin Şahin, "8 ülkeden 40 sporcunun mücadele ettiği turnuvada sporcularımız başarılı bir performans gösterdi. Bu yıl ikincisi düzenlenen şampiyonada Milli sporcularımız 9 madalya alarak ülkemize döndü" dedi.

BAYKAN: "BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM"

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan da başarılarından dolayı Milli sporcularımızı kutlayarak, "Elde etmiş olduğunuz başarılar bizleri çok mutlu ediyor. Avrupa Şampiyonası gibi üst düzey bir turnuvada bizi en iyi şekilde temsil etmeniz ve elde ettiğiniz madalyalardan dolayı sizleri kutluyorum. Bundan sonra katılacağınız şampiyonalarda da aynı başarılı performansınızı sürdürüp, ülkemize yeni madalyalar kazandırmanızı temenni ediyorum" diye konuştu.

Romanya’nın Başkenti Bükreş’te düzenlenen Avrupa Para-Taekwondo Şampiyonası nda Yaşar Sami Gökbaba, Mehmet Sami Saraç ve Büşra Gör Avrupa Şampiyonu olurken, Bülent Yılmaz, Haşim Çelik ve Bayram Kayan, Avrupa ikinciliğini elde ettiler. Fatih Çelik, Turan Erdoğan ve Hanife Kunduracı ise Avrupa üçüncüsü olarak bronz madalya kazandı.








07:32:00
2013-09-03
Bu haber  1201  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle