İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


SERVET TAZEGÜL EVLENDİ
Olimpiyat Şampiyonu Servet Tazegül ile Melda Akçan Almanya nın Nürnberg şehrinde yapılan düğünle hayatlarını birleştirerek dünyaevine girdiler.
Olimpiyat, Avrupa ve Dünya Şampiyonu taekwondocu Servet Tazegül ile Melda Akçan 7 Haziran 2014, Cumartesi günü Almanya nın Nürnberg şehrinde yapılan düğünle hayatlarını birleştirerek dünyaevine girdiler.

Düğüne, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Taekwondo Federsyonu Genel Koordinatörü Ramazan Erçin, federasyon görevlileri ve milli takım arkadaşları da katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan genç çifti arayarak tebrik etti.

Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin de bir tebrik mesajı yayınladı. Başkan Şahin mesajında; "Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonumuz Servet Tazegül ve  Melda Akçan ın evliliklerini kutlar, Şahsım, federasyon personelimiz ve tüm taekwondo camiası adına ömür boyu mutluluklar dilerim." dedi.


02:09:00
2014-06-16
Bu haber  2453  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle