İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


MİLLİ TAKIM SEÇME LİSTESİ AÇIKLANDI.
3-9 Mart 2010 tarihleri arasında Meksika da yapılacak olan Gençlik Olimpiyatları Elemeleri ve Dünya Gençler Şampiyonası için Taekwondo Genç Milli Takım Seçmeleri, 23-24 Ocak 2010 tarihleri arasında Alanya daki Atatürk Spor Salonu nda yapılacaktır.

Seçmelerde başarılı olan sporcular 26 Ocak 2010, Salı günü Ankara Elmadag daki Kamp Eğitim Merkezi nde hazır bulunacaklardır.

- Tartılar 22 Ocak 2010 günü aynı yerde yapılacaktır.

- Dünya Şampiyonası na direkt giden sporcuların kilolarında da seçme yapılacak ve B takımı oluşturulacaktır. Bu sporcuların ileri tarihlerdeki turnuva müsabakalarında değerlendirilmesi muhtemeldir.

- Teknik Kurul un değerlendirmesiyle seçme listelerinde muhtemel değişiklikler yapılabilir

- Gençler Dünya Şampiyonası’nda direkt temsil etme hakkı verilen sporcuların, kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre Gençler Teknik Kurulu; seçme yapma, yapmama ve değiştirme yapabilir.

- Gençler seçmelerine katılacak olan sporcular ve antrenörler Gençlik Spor İl Müdürlüğü imkanları, kulüp imkanları veya kendi imkanları ile katılacaktır.

- Seçmelerde elektronik veya manuel safeguard kullanılabilir



















ERKEKLER BAYANLAR
45 Kg
Mert Erdoğan - İstanbul
Refik Erdem Koç - Denizli
Uğur Dolaş - İçel
Murat Ateş - Kocaeli
Mahmut Burak Saygılar - İstanbul
İbrahim Ethem Pak - Erzincan
Hasan Tolga Çetin - İçel
Oğuz Alp Angın - Ordu
Muhammed Ali Kılıç - Samsun

48 Kg
Cengiz Baran Ay - Diyarbakır
Samet Gökmen - İzmir
Mehmet Kaçmaz - Şanlıurfa
Evren Karaca - İstanbul
Yener Mutlu - İstanbul
Burak Alperen Akkaya
Tahsin Gençtürk İstanbul
Furkan Artunç - Burdur
Mustafa Karakütük - Bursa
İdris Güler - İzmir

51 Kg
Ömer Aksoy - İzmir
Mehmet  Dolaş - İçel
Sefa Tok - Samsun
Abdullah Karpestil - Ordu
Okan Mırık - Samsun
Anıl Fatih Atağ - İstanbul
Turgut Şahin - İstanbul
Abdurrahman Erkek - İzmir
Recep Başkan - İzmir
Burak İslam Kurt - Kocaeli
Fatih Atak - İstanbul

55 Kg
Seyithan Akbalık - İzmir
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Cem Mehmet Kahraman - Edirne
Yunus Işık - İstanbul
Hüseyin Bezci - Ankara
Murat Tosun - Ankara
Serkan Altıntaş - Ankara
Ali Çallıoğlu - Kocaeli
İsmail Altın - İzmir

59 Kg
Yusuf Kocaman - Gaziantep
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Emrah İncesu - İstanbul
Mehmet Korucu - İzmir
Özgür Yılmaz - Ankara
Burak Özbek - İstanbul
Mehmet Ali Burak - Malatya
Hüsnü Astan - Konya
Mustafa Kaçmaz - Şanlıurfa

63 Kg
Berkcan Süngü - İzmir
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Burakhan Aydemir - Trabzon
Ahmet Atmaca - İstanbul
Abdulkadir Güneş - Konya
Muhammet Yetim - İstanbul
Mustafa Kırıkçıoğlu - Muğla
Efekan Şahin - Ankara
Mustafa Kaptan - Kastamonu

68 Kg
Muhammet Talha Sarı
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
M.Emin Kocaman - G.Antep
Onurcan İslamoğlu - İzmir
Ferdi Fansa - İzmir
Oğuzhan Kasar - Çorum
Kadir Han Sezek - Konya
Recep Köse - İçel
Ahmet Özdemir - Kocaeli.
İbrahim Kaplan Samsun
Onur Çam - İzmir

73 Kg
Ozan Berke Bindak - Diyarbakır
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Hamza Öt - Ankara
Hasan Mesut Demir - Gaziantep
Tugay Toparlak - Ordu
Abdullah Yaman - Giresun
Uğur Şahin - Malatya
Sabitbuğrahan Karakaş - Bursa
Ahmet Özdaş - Diyarbakır    

78 Kg
Uğurcan İslamoğlu - İzmir
Uğurcan Laçin - İstanbul
Furkan Özkul - Ordu
Furkan Ünal - İstanbul
Murat Akın - Aydın
Ahmet Akat - Konya
Basri Yalta - Edirne
Muhammed Uveys Özbey - Van
İsmail Büyükarslan - Konya

78+ Kg
Bilal Ertürk Aydemir - Muğla
Recep Adıyaman - İstanbul
Rasim Tilki - İstanbul
Ömer Çakıroğlu - Sakarya
Halil İbrahim Akçam - Konya
Samet Türkgüzeli - Elazığ
Berkin Nalçacı - İzmir
Burak Özer - İstanbul
Mehmet Soylu - Karaman
Halil İbrahim Akçay - Konya
Kubilay Kaymaz - İzmir
42 Kg
Nurgül Çelik - İstanbul
Ayşegül Funda Alp - Karaman
Elif Eğin -  İstanbul
Nuray Sarıdoğan - İstanbul
Elif Kalem - Bilecik
Gülnur Karadağ - Edirne
Hilal Merve Çavuş - Ankara
Bahar Yurtdaş - İzmir
Sena Ay - İstanbul

44 Kg
Şeyma Tuncer - Ankara
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Sezen Şevik - İzmir
Zeynep Kıvrak  - İstanbul
Ayşenur Hanedar - Ankara
Nihal Satılmış - Ankara
Ayşegül Yeğen - Ankara
Selin Kılıç - İstanbul
Büşra Genç - İstanbul
 
46 Kg
Kübra Dürdane Çakır - Samsun
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Kübra Serdar - Trabzon
Songül İlk - İstanbul
Meltem Topal - Bursa
Ceren Ataç - Niğde
Misem Şahin - İçel
Kader Altıntaş - İzmir
Sude Burcu - İzmir

49 Kg
Çilem Sarıoğlu - Eskişehir
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Zeynep Akman - İstanbul
Hatice Kübra İlgün - Bursa
Ayşe Dik - Hatay
Yağmur Korkut - İçel
Dilara Sak - Kayseri
Nisa  Karabal - Samsun
Yasemin Çoban - Kastamonu
Melis Burcu - İzmir

52 Kg
Şeyda Baldırcı - Ankara
Türkan Akpınar - Trabzon
Şule Yılmaz - Ankara
Serap Seril - İzmir
Gamze Beyazıt - İzmir
Gamze Yanğın - Eskişehir
Elif Bekil - İstanbul
Büşra Yıldırım - Kastamonu
Gülizar Tüysüz - Kırıkkale
Zeliha Demircan - İzmir
Nilgün Bilgin - İzmir

55 Kg
Saide Noras - İstanbul
Damla Dede - Ankara
Sedanur Yumurçalı - Ankara
Çağla Ayna - İçel
Rüveyda Yaslan - Bilecik
Güldane Beyza Eren - İstanbul
Gül Çelik - Malatya
Gözde Akbayır - Ankara
 
59 Kg
Kübra Okur - Bursa
Özlem Ulaş - İstanbul
Ebru Yaman - Ankara
Şeyda Kübra Güngör - Ordu
Fulya Başakbuğday - İzmir
Ayşe Demirci - İstanbul
Asya Yaprazoğlu - İstanbul
Münevver Büşra Erel - İstanbul
Dürdane Altunel - Konya

63 Kg
Ayşenur Yılmaz - Konya
Zeliha Yılan - İstanbul
Merve Dilekçi - Çorum
Gülbahar İlk - Ankara
Meltem Gökalp - Bursa
Hanife Ayan - Eskişehir
Buse Şentürk - Ordu
Büşra Akbay - Ankara

68 Kg
Efsa Karaca - Ankara
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Beyzanur Kılıç - Ankara
Yaprak Eriş - Adana
Betül Altın - Kocaeli
İ.Berksoy Toplar - Hatay
Şengül Dinç - Bursa
Elif Büşra Arslan - Çorum
Buse Zengin - Ordu

+68 Kg
Nafia Kuş - Adana
Dünya Şampiyonasına Direkt Gidiyor

B Takımı Seçmesine Katılacaklar
Büşra Ark - Kocaeli
Mervegül Zeren - Ordu
Esma Sutan Güldiken - İçel
Nazife İmren - Hatay
Merve Bahçekapılı - Yalova
Büşra Uyar - Ankara
Şeyda Gizem Kılıç - İzmir




19:47:00
2010-01-15
Bu haber  2636  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle