İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ALMANYA OPEN A KATILACAKLAR AÇIKLANDI.
13-14 Mart 2010 tarihleri arasında Almanya nın Hamburg şehrinde düzenlenecek olan Almanya Açık ( German Open ) Taekwondo Turnuvası na katılacak Büyükler Milli Takımı kamp listesi açıklandı

24 Şubat 2010 tarihinde Ankara da başlayacak olan Milli Takım Kampı, bayanlarda Angora Hotel de, erkeklerde ise Parliament Hotel de kalacak. Antremanlarda İsmet Iraz Spor Salonunda yapılacak.13-14 Mart 2010 tarihleri arasında Almanya nın Hamburg şehrinde düzenlenecek olan Almanya Açık ( German Open ) Taekwondo Turnuvası na katılacak Büyükler Milli Takımı kamp listesi açıklandı.


24 Şubat 2010 tarihinde Ankara da başlayacak olan Milli Takım Kampı, bayanlarda Angora Hotel de, erkeklerde ise Parliament Hotel de yapılacaktır. Almanya Açık Taekwondo Turnuvası nda ülkemizi temsil edecek Büyükler Milli Takımının hazırlık kampına katılacak kişilerin isimleri aşağıda belirtilmiştir.


Kampa katılacak sporculardan izin yazısına ihtiyacı olanların; izini istedikleri kurumun adı, kurumdaki görevleri ve kurumlarının faks numarasını Türkiye Taekwondo Federasyon u sekreterliğine faks veya telefon yoluyla bildirmeleri gerekmektedir.

Türkiye Taekwondo Federasyonu
Telefon: 0.312.310 88 16
Faks: 0.312.310 90 42
 


ERKEKLER
BAYANLAR
54 KG
- REMZİ BAŞAKBUĞDAY
- FUATCAN ALDEMİR
-CEMİL AKÇAY
46 KG
- RUKİYE YILDIRIM
-KADRİYE SELİMOGLU
58 KG
- FIRAT POZAN
- RECEP YAZICI
- TUNAHAN DİKMELİK
49 KG
- HATİCE KÜBRA İLGÜN
- MERVE MERHAMET
63 KG
- KÖKSAL DURUSOY
- CEM ULUĞNUYAN
- MURAT POZAN
53 KG
- HATİCE KÜBRA YANGIN
- SİBEL YILDIRIM
68 KG
- SERVET TAZEGÜL
- TURGAY YILDIRIM
- YUNUS EMRE AYDIN
57 KG
- ZEYNEP KİREZ
- SİBEL GÜLER SAĞIR
74 KG
- RIDVAN BAYGUT
- KIVANÇ DİNÇSALMAN
-
YUNUS SARI
62 KG
- TANSU BURAK
-
SILA RÜMEYSA ÖLÇEK
80 KG
- SERDAR AKIN
- ALPER AYHAN
-
ÇAĞRI TANRIKULU
67 KG
- NUR TATAR
-
SEVCAN TOKAÇ
87 KG
- ADİL TÜRK
- BURAK ESKİ
-
İSMAİL AKKUŞ
73 KG
- ESRA AKBAŞ
-
CANSEL DENİZ
+87 KG
- SERDAR YÜKSEL
- BEYTULLAH ESKİ
-
SONER PINARCIK
+73 KG
- TUBA ABUŞ

- BURCU SALLAKOĞLU
- 2010 Almanya Açık taekwondo Şampiyonası 13-14 Mart 2010 tarihlerinde Almanya nın Hamburg şehrinde yapılacak

- Cuma ve cumartesine gelen müsabakaların kabul işlemleri ve Cumartesi gününün  tartıları 12 Mart Cuma günü 15:00 ve 21:00 saatleri arasında yapılacak.Cumartesi ve Pazar sabahı kesinlikle kabul ve tartı olmayacak...( Cumartesi sabahı Cumartesi günün tartısı, pazar sabahı pazarın tartısı yapılmayacak)

- Müsabakalar Hamburg şehrinin Sporthalle Hamburg çok amaçlı spor salonu ve kültür merkezinde yapılacak.

- Genç erkek ve bayanlarda 1993-1996 doğumlular

- Büyük Erkek ve bayanlarda 1995 ve daha yaşlılar müsabakalara katılabilecek


MÜSABAKA ŞARTLARI:

- Her 4 sporcu en fazla 5 sporcu için 1 antrenör ücretsiz olarak salona kabul edilecektir.Antrenörler salona spor ayakkabıları ve eşofmanları ile kabul edilecekler.Bunun dışındaki kıyafetlerle müsabaka alnına giriş yapılmayacak.

- Tartılar esnasında Antrenörler özel yaka kartları ile takım sporcularının başında olacaktır.Her antrenör ve sporcu tartı esnasında özel ID kartları olmadan tartıya alınmayacak.Bu yaka kartları organizasyon komitesince belli tarihe kadar müracaatlarını yapmış sporcu ve antrenörlere verilecek.

- Müsabakalara katılan her sporcu kendi risk sorumluluğunu kabul eder.Sakatlanma durumlarında sağlık giderleri gibi riskler sporcuya aittir.Müracaat yapan ve kabul formunu alan her sporcu bunu kabul etmiş sayılır.

- Her ülke en fazla 4 hakem getirebilecek.Hakemlerin Şubat 7 2010 tarihinden evvel WTF tarafından onaylanmaları gerekiyor.

- Dişlik , el ayak koruyucu gibi zorunlu ekipmanlar sporcuya aittir.Elektronik safguartler organizasyon komitesince temin edilecektir.

- Her sporcu için 50 Euro katılım payı ödenecek

- Müsabakalarda derece yapan sporculara sporculara madalya ve sertifika, derece yapan takımlara kupa ve sertifika verilecek...Almanya Açık Taekwondo Turnuvası Müsabaka Gün ve Kilo Listesi06:55:00
2010-02-23
Bu haber  2232  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle