İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER MİLLİ TAKIM SEÇME LİSTESİ AÇIKLANDI
Türkiye Taekwondo Federasyonu, Gençler Milli Takım Seçme Listesi ile seçme müsabakalarının yeri ve kuralları hakkında bir duyuru yayınladı.

Seçme Müsabakaları Programı

13 Şubat 2012, Pazartesi:


- Erkek ve Bayanlar tüm sıkletlerin tartısı : 16.00 - 18.00 arası

14 - 15 Şubat 2012:

- Seçme Müsabakaları

- Seçme tarihi 14 - 15 Şubat 2012, seçme yeri Alanya Atatürk Kapalı Spor Salonu dur.

- Seçmeler Dae-Do Elektronik Sistem ile yapılacaktır.

- Gençler Milli Takım seçmelerine katılacak sporculara elektronik sensörlü çorap verilmeyecektir. Bu sporcular, Gençler Türkiye Şampiyonası nda verilen çoraplarla; Gençler Milli Takım Seçmelerine katılacaklardır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Seçmelere katılacak olan sporcular Gençlik Spor İl Müdürlüğü imkanları, kulüp imkanları veya kendi imkanları ile katılacaktır.

- Sporcuların, kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre Gençler Teknik Kurulu seçme yapma, yapmama ve değiştirme yapabilir.

- Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde başka değişiklikler yapabilir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.




























Genç Erkekler Genç Bayanlar
45 KG
Bektaş Gökalp
Harun Tarhan
Mertcan Kelen
İsmail Mehdi Demirhan
Alim Yalçın
Barış Dağ
İ. Ramazan Türksayar

Soner Yılmaz
Hakan Kavrat
Murat Çıngı
48 KG
İbrahim Ethem Pak
Mahir Kurt
Ubeydullah Yıldırım
İrfan Birsoy
Sinan Erdem
İsmail Tazegül
Selçuk Gedikli

Emre Duman
51 KG
Evren Karaca
Nevzat Mert Karaman
Halil İbrahim Gürcan
Adem B. Çetinkaya
Hüseyin Kırma
Selim Kaçmaz
Kağan Sabunci

Burak Vatanseven
Mazlum Şimşek
M.Kaan Boyanmış
Mahsu Aksoy
55 KG
Tolga İslamoğlu
Tunahan Sevgi
Mehmet Akif Işıtan
Emre Ersöz
Mehmetcan Türker
İbrahim Halil Eğinç
M. Ümit Bektaş
Samet Gümüşal
Onur Çalık
59 KG
Mehmet Ali İnan
Gökhan İpek
Yener Mutlu
Kemal Talha Çelik
Fatih Mehmet Ayrı
Şevket Aykut Dinç
Osman Kalaycı

Hakan Dikbaş
Oğuzalp Angın
63 KG
Aykut Kemahlı
Ömer F. Şimşek
Adem N. Behched
Yasin Erkmen
Mert Körçoban
Nurullah Cankurtaran
Kader Gürbüz
Berkay Okyol
Mehmet Mor
Mahmut Burak Saygılar
Abdullah Mehmet Erez
Melih Taştan
68 KG
Yakup Demirci
Erkan Baş
Said Nuri Doğdu
Bahadır Özkahraman
Remzi Karakuş
Mehmet Kaya
Ahmet Ebubekir Üçgül

Sadi Saygılar
Muhammet Safa Has
Koray Kocabıyık
Burakcan Eröz
Gökhan Yüce
73 KG
Hasan Yüzücü
Mehmet Korucu
Akif Öztürk
Mustafa N. Demirci
Mustafa Güler
Muhammet Emin Yıldız
Atakan Aşci

78 KG
Selman Nezir
Sinan Evli
Y. Kenan Ekşioğlu
E. Doğan Dizdaroğlu
Yasin Taşpınar
Erol Arda Pehlivanlı
Hasret Sönmez
Hüseyin Batuhan Sürücü
+78 KG
Ş. Volkan Kaplan
Ensar Uğuz
Hamza Terzi
Murat Sarıışık
Murathan Koçak
Hüseyin Yerdelen
Armağan Çağ

Taha Beytullah Uyar
Vedat Uzuğ
42 KG
Gizem Öner
Zehra Döşüçukur
Seren Batman
Öznur Güven
Büşra Şen
Ayşe Nur Kestek
Ceren Özbek

Çiğdem Şimşek
Ruhat Akalın
44 KG
Büşra Baycanlar
Safiye Polat
Sümeyye İnci
Pınar Satar
İlknur Ata
Melike Kutluer
Kübra Güven

Merve Çelik
46 KG
Gizem Pekol
Feyza Nur Saka
Emel Tutku Yetişkul
Zeliha Ağrıs
Asiye Nur Koyuncu
Özge Sevim
Şafak Noyan

49 KG
Nurgül Çelik
Sezen Şevik
Sümeyye Küçükyılmaz
Nihal Satılmış
İpek Çidem
Mukaddes Topel
Hayrunnisa Duman
Seval Hilal Demir
Kübra Serdar
52 KG
Melis Ersüren
Selen Döğer
Yağmur Banda
Tuğçe Merve Zinal
Sude Burcu
Seval Ekici
Büşra Yıldırım

Bilge Yekta Dellal
Ayşe Dik
Hilal Merve Çavuş
Şenay Çakır
55 KG
Kübra Eren
Elif Kalem
Ayşegül Yeğen
Rümeysa Köse
Nevroz Başak
Seval Nur Turan
Büşra Eski

Dilara Körpeş    
Şeyma Satılmış
59 KG
Ayla Solak
Neslihan Demirel
Kübra Sarıdoğan
Büşra Nur Sezek
Eda Çağlan
Zümrüt Yetiş
Sinem Arınç

63 KG
Kübra Kıyı
Melis Öykü Uçan
Ebru Özcan
Nur Oğuş
Büşra Ayva
Burcu Özlü
Esra Nur Erden
68 KG
Maide Nur Uysal
Nur Cemre Kaymak
Gizem Özcan
Ceren Ataç
Gözde Akbayır
Zeliha Yılan
Beyzanur Kılıç
Sude Bulut
Tuğba Toprak
Fulden Gökalp
Büşra Ark
Ayşenur Yılmaz
+68 KG
İrem Yaman
Tuğçe Saygılı
Merve Sevi
Serap Ilgar
Ayça Bıçakçı
Rümeysa Önal
Elif Şeyma Çalış




07:10:00
2012-02-04
Bu haber  2430  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle