İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


GENÇLER 2013 MİLLİ TAKIM SEÇMESİ
Türkiye Taekwondo Federasyonu, Genç Milli Takım seçme listesini ve seçme müsabakalarının yeri ve kuralları hakkında bir duyuru yayınladı.



Türkiye Taekwondo Federasyonu, Genç Milli Takım seçme listesini ve seçme müsabakalarının yeri ve kuralları hakkında bir duyuru yayınladı.

Tartı:

Erkek tartıları, 28 Haziran 2013, Cuma

Bayan tartıları, 29 Haziran 2013, Cumartesi aynı spor salonunda saat 16.00 - 18.00 arası yapılacaktır.

Müsabaka Programı:

Erkeklerde tüm sıkletlerin seçme müsabakaları 29 Haziran 2013, Cumartesi

Bayanlarda tüm sıkletlerin seçme müsabakaları 30 Haziran 2013, Pazar günü yapılacaktır.


Seçme Müsabakaları Detayları

- Seçme tarihi 29 - 30 Haziran 2013, seçme yeri Ankara / İsmet Iraz Taekwondo Spor Salonu dur.

- Seçmeler "Daedo Elektronik Sistem" ile yapılacaktır.

- Seçme müsabakalarında Dünya Taekwondo Federasyonu (WTF) nun son oyun kuralları geçerli olacaktır.

- Seçmelere katılacak olan sporcular ve antrenörlere harcırah ödemesi yapılmayacak olup, katılan sporcu ve antrenörler Gençlik Spor İl Müdürlükleri, kulüpleri veya kendi imkanları ile katılacaktır.

- Sporcuların, kamp çalışmalarındaki performans durumuna göre Gençler Teknik Kurulu seçme yapma, yapmama ve değiştirme yapabilir.

- Teknik Kurul gerekli gördüğü hallerde listelerde ve kurallarda başka değişiklikler yapabilir.

Taekwondo camiasına önemle duyurulur.






ERKEKLER

45 Kg Erkekler

Deniz Dağdelen - Direkt

48 Kg Erkekler

Harun Tarhan - Direkt

51 Kg Erkekler

Mert Erdoğan - Direkt

55 Kg Erkekler

Bektaş Gökalp
Hakan Ramazan Tepe
Muhammet Babahanoğlu
Enes Zıpır
Ramazan Akıner
Emre Duman
Sadullah Taytemur
Mehmet Akif Işıtan
Mücahit Furkan Güldür
Mertcan Kelen
Mustafa Batuhan Yardımcı
Ferhat Akyürek
Hüdaverdi Gürcan
Yalçın Demirci
Sadettin Öztürk
Ömer Can Öküzcü
Alişan Yıldırım
M.Burak Yıldız
Birol Erim
Talha Yasin Doğan
Müslüm Gülen
Hüseyin Ozan Şimşek
Yusuf Günay
Bedirhan Selvi
Kürşat Büyükeken
Uğur Altıntop
İhsan Altunkaynak

59 Kg Erkekler

Orhan Gazi Güler
Hasan Kan
Emre Yurtseven
Kutay Çekem
Şevket Aytunç Dinç
Kağan Sabunci
Hakan Kavrat
Umut Begeç
Mert Başkurt
Emirhan Rüstem Eren
Görkem Sezer
Mehmet Fahri Lastikçioğlu
Gökhan İpek
M.Ümit Bektaş
Emre Varol
Furkan Ertop
Fatih Mehmet Ayrı
İsmail Korkmaz
Mustafa Ekici
Emre Ersöz

63 Kg Erkekler

Mahmut Burak Saygılar
Yunus E. Sayan
Ahmet Mücahit Özcan
Necmettin Selim Oyar
Alperen Demi
Yasin Erkmen
Turgay Kurt
Umutcan Eryılmaz
Mehmet Şahin Koçak
Nuri Özel
Ömer Lütfi Şan
Enes Bakan
M.Enes Demirci

68 Kg Erkekler

Erkan Baş
Mürsel Can Aydoğdu
Haydar Köprülü
Mehmet Şimşek
Eray Topcu
Mehmet Mutlu
Kadir Altın
Murat Kolankaya
Berkay Akyol
Recep Furkan Göçkün
Talha Yüksel
Hakan Yavuz
Melih Taştan

73 Kg Erkekler

Burakhan Aydemir - Direkt

78 Kg Erkekler

Selman Nezir
Adem Koçoğlu
Mehmet Mor
Umutcan Araç
Nuh Hüseyin Yazıcı
Sadi Saygılar
Muhammed Akkuş
İbrahim Eren Yılmaz
Alper Yasin Ateş
Remzi Karakuş

+ 78 Kg Erkekler

Kaan Kılıç
Ömer Fırat Çelik
Cemalcan Zilek
Emre Coş
Erol Arda Pehlivanlı
Bünyamin Yaşar Dursun
Muhammet Yavuz
Danyel Boz

BAYANLAR

42 Kg Bayanlar

Ayşe Beyza Yıldız
Filiz Ögel
İlayda Kardelen Çiftçi
Süeda Onat
Duygu Özyahni
Zeynep Demirel
Betül Arık
Büşra Aksu
Binhan Yarpazoğlu
Elif Yaren Birol
Hediye Pekerman
Kübra Ark
Nur Sezen Tepe
Sena Nur Maral
Ebru Nur Çakır
Rabia Zurnacı
Büşra Şen
Güler Ergül

44 Kg Bayanlar

Makbule Nur Korucu
Çiğdem Şimşek
Büşra Baycanlar
Ceren Özbek
Ayşe Nur Kezönü
Ceren Bingöm
Gözde Özdemir
Özge Yiğittap
Cansu Gel
Songül Çıtız

46 Kg Bayanlar

Zehra Döşüçukur - Direkt

49 Kg Bayanlar

Esra Gül
Hilal Merve Çavuş
Tuğçe Avcı
Semra Şahin
Rümeysa Yiğittekin
Safiye Polat
Eylül Balıkçı
Hilal Karaca
Songül İlk
İpek Çidem
Derya Kargı
Sezen Sevik
Esra Kalem
Sude Burcu

52 Kg Bayanlar

Fatma Sarıdoğan - Direkt

55 Kg Bayanlar

Zeliha Agris - Direkt

59 Kg Bayanlar

Havva Burçe Göçmez
Burcu Özlü
Nalan Neslihan Yılmaz
Öznur Mercan
Tuğçe Soylu
Şeval Nur Turan
Betül Bakır
Hanife Sümeyye Ayan
Gülhanım Yeşildal
Büşra Eski
Şeyma Satılmış
Elif Kalem
Yağmur Banda
Ayşegül Yeğen
Bilge Yekta Dellal
Bahar Yücel
Tuğçe Tokgöz

63 Kg Bayanlar

Sude Bulut - Direkt

68 Kg Bayanlar

Tuğçe Merve Zinal
Ebru Keskin
Şehriban Aydınlı
Maide Nur Uysal
Beyzanur Yıkar
Asena Nur Karaca
Refia Türk
Kübra Kıyı
Büşra Nur Sezel
Neslihan Demirel
Büşra Ayva
Hikmet Nur Durak
Zeynep Çelik

+ 68 Kg Bayanlar


Ebru Yümlü - Direkt




06:44:00
2013-05-29
Bu haber  3210  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle