İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


İNEGÖL KUPASI 05,06/10/2013 TARİHİNDE
İnegöl Belediyesi ve Taekwondo İl Spor Temsilciliğimizin birlikte organize ettiği ‘ İNEGÖL BELEDİYESİ BAŞKANLIK KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI’ aşağıda belirtilen şartlarda ve 05-06 Ekim 2013 Tarihlerinde yapılacaktır.


İnegöl Belediyesi ve Taekwondo İl Spor Temsilciliğimizin birlikte organize ettiği ‘ İNEGÖL BELEDİYESİ BAŞKANLIK KUPASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI’ aşağıda belirtilen şartlarda ve 05-06 Ekim 2013 Tarihlerinde yapılacaktır.


Şampiyonaya katılımınızı bekler , saygılar sunarım.


 


Turgay AYDIN


Taekwondoİl Spor Temsilcisi



 


 


MÜSABAKA ADI                     : İLLER ARASI İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI


MÜSABAKA TARİHİ                : 05-06 Ekim 2013


MÜSABAKA YERİ                   : İNEGÖL ALANYURT YUNUSEMRE KAPALI SPOR SALONU


DAVET EDİLEN İLLER             : Bölge İlleri


 


TEKNİK TOPLANTI           : Saat 09.00


Müsabaka Başlama Saati : 5 Ekim 2013 Cumartesi Saat 09.30


KATILIM SAYILARI    : Davet edilen illerin kulüpleri her siklette istediği kadar sporcu ile katılacaklardır. Katılımcılar malzemelerini kendileri getireceklerdir. 


 


YAŞ ve KUŞAK DURUMLARI:


 


 


Yıldız Erkekler: En az Mavi (4.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip  ve 1999 -2000 - 2001 doğum tarihli sporcular katılabilir


 


Genç Erkek: En az Mavi (4.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip  1996 -1997 ve 1998 doğum tarihli sporcular


 Bayanlar:  En az Mavi (4.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip 2001- 2000- 1999 - 1998 -  1997   ve daha aşağı  doğum tarihli sporcular


 


TARTI  : Müsabakalarda kilo toleransı yoktur. Sporcular tartıya Federasyon kuşak kimliği, lisans ve nüfus cüzdanlarıyla birlikte geleceklerdir. 5 Ekim 2013 Cumartesi Saat 08.00 


 


KATEGORİLER: 


 


YILDIZ ERKEKLER        : 33-37-41-45-49-53-57-61-65- +65 Kg.


YILDIZ BAYANLAR       :33-37-41-44 -46-49-53-57-62-67-73- + 73 Kg.


 


GENÇ ERKEKLER         : 45-48-51-55-59-63-68-73-78- +78 Kg.


GENÇ BAYANLAR        : 33-37-41-44 -46-49-53-57-62-67-73- + 73 Kg.  


 


LİSANS ve VİZELER    : Lisanslar 2013 yılı vizeli olacaktır.


 


KOŞULLAR      :



  • Sporcu Kayıtları Deniz Yıldızı Bilgi Sistemi ile Online Olarak yapılacaktır.
  • Müsabakalar Deniz YILDIZI Müsabaka Sistemi ile yapılacaktır.
  • Online Kayıt Sistemi, 4 Ekim 2013 Cuma günü 23:59 da gün bitiminde otomatik olarak kapatılacaktır.
  • Müsabaka Sonuçları, Kuralar ve Sıralamalar; Online Kayıt Sistemi üzerinden müsabaka günü canlı olarak yayınlanacaktır.
  • Sistemde kayıtlı olmayan sporcular Müsabakaya alınmayacaktır.
  • Müsabaka Günü, Listelere Ekleme yapılmayacaktır.
  • Müsabakalara en az Mavi Kemer ve daha üst seviyedeki sporcular katılabilir
  • Tüm Sporcular, Online Kayıt Sırasında beyan edilen Kategori ve Kilolarda  yarışacaktır.
  • Müsabakaya katılmak ve Sporcularınızı Kayıt Etmek için  Şifre tanımlaması yapılması gerekmektedir.
  • Listedeki sporcuların Adı, Soyadı, Doğum Tarihi, Kuşağı, Sikleti doğru şekilde girilmesi gerekmektedir.
  • Yanlış Gıp beyanında bulunulan yada Federasyon Kayıtı olmayan sporcular yarışmaya alınmayacaktır.

  • Müsabakalar Bayanlarda birleştirilmiş ve tek kategoride , Erkeklerde ise Yıldızlar ve Gençler Kategorisinde yapılacaktır.



  • Bayan Sporcuların Kilolarına Sistem İçerisinde gençler kategorisinde tasniflenmiştir. Sporcu kaydederken bu bölümden ekleme yapılabilicektir.


 


 


MALİ DURUM :  Müsabakaya katılan takımlara ödeme yapılmayacaktır.


 


ÖDÜL              : Her kategoride ilk dört dereceye giren Bay ve Bayan sporculara madalya verilecektir. Dereceye giren  sporculara madalya töreni müsabakaların bitiminde yapılacaktır. Takım Sıralamasında Dereceye Giren Kulüplere KUPA Verilecektir.


 


MALZEME DURUMU: Müsabıklar kişisel kullanımlar için en son WTF tarafından onaylı tüm koruyucularını kendileri getireceklerdir.


 


NOT     : Talimatta açıklanmayan tüm konularda, ve anlaşmazlık durumlarında İl Temsilciliği ve İl Tertip kurulu değişiklik yapmaya yetkilidir.


 


 BURSA DIŞINDAN KATILIM YAPAN İL TAKIMLARINA KONAKLAMA KONUSUNDA İMKANLAR DOĞRULTUSUNDA YARDIMCI OLUNACAKTIR..


 


Sporcularınızı Deniz Yıldızı  Taekwondo Bilgi Sistemine Online Kayıt İçin Tıklayınız



 


Şifre İşlemleri ve Teknik Konularda İrtibat İçin


 


Süleyman DİNDAR


O.533. 722 74 80


Antr.
Coşkun YILDIZ
0.535. 881 07 49



Ümit KULAK

0.543 580 11 84




06:29:00
2013-09-30
Bu haber  1870  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle