İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


DÜNYA POMSEA ŞAMP.2.3.GÜN.
Mısır da devam eden Dünya Pomsea Şampiyonasının İkinci ve üçüncü gün müsabakaları sona ererken ilk güne göre daha iyi sonuçlar alındı.

2.GÜN MÜSABAKALARINDA:Takım Erkekler kategorsinde ülkemizi temsil eden Mehmet Örkan, Kemal Yılmaz ve Mustafa Yılmaz dan oluşan takımımız Dünya İkincisi olurken.1. Çiftler kategorsinde ülkemizi temsil eden Fazlı Karışık ve Özlem Tümay çifti Dünya Üçüncüsü oldular.


3.GÜN MÜSABAKALARINDA :1st male team  -----Mevlüt Pekcan-FAzlı Karışık- İbrahim Uçan ise GÜMÜŞ Madalya kazandılar.

 


Şampiyona nın ikinci gününde 1. Büyük Erkekler, 1. Büyük Bayanlar, 1. Çiftler, 2. Master Erkekler, 2. Master Bayanlar, 2. Takım Erkekler ve 2. Takım Bayanlar kategorilerinde madalyalar verildi.
1. Büyük Erkekler kategorsinde; Koreli Jae-uk Jang birinci olurken, İranlı Ali Nadalinajafabadi ikinci, Mısırlı Ahmed Alaa Zel Din Shaker ile İspanyol Alberto Jo Lee üçüncülüğü elde ettiler.

1. Büyük Bayanlar kategorsinde; Koreli Cho-rong Hwang birinci olurken, İranlı Mahsa Mardani ikinci, Vietnamlı Thi Thu Ngan Nguyen ile Meksikalı Medina Ollin Yolztlin üçüncülüğü elde ettiler.

1. Çiftler kategorsinde; Vietnamlı Dinh Toan Nguyen ve Minh Tu Nguyen çifti birinci olurken, İspanyol Mikel Martinez Del Rio ve Celia Calderon Martinez çifti ikinci, ülkemizi temsil eden Fazlı Karışık ve Özlem Tümay çifti ile Fransız Phan Le Thi Bivh ve Le Jullien çifti üçüncülüğü elde ettiler.

2. Master Erkekler kategorsinde; Koreli Jae-Yoon Ahn birinci olurken, İranlı Hadi Torkashvand ikinci, İspanyol Martiniano Ramos Ruanos ve İtalyan Pietro Cosimo Pinga üçüncülüğü elde ettiler.

2. Master Bayanlar kategorsinde; İspanyol Maria Angeles Urmeneta Torres birinci olurken, Koreli Chung-Hee Jang ikinci, İtalyan Clara Cecchetti ile Tayvanlı Jui Hsiang Tseng üçüncülüğü elde ettiler.

2. Takım Erkekler kategorisinde; İranlı Seyed Hassan Zahedi, Ahmad Akhlaghi ve Mohammadtaghi Hatami den oluşan takım birinci olurken, Mehmet Örkan, Kemal Yılmaz ve Mustafa Yılmaz dan oluşan takımımız Dünya İkincisi oldu. Bu kategoride üçüncülüğü; İspanyol Bernardo Fidalgo, Diego Carrillo Carrasco ve Juan Antonio Santiago Bueno dan oluşan takım ile Alman Werner Unland, Joannis Malliaros ve Karl-Heinz Oventrop dan oluşan takım üçüncülüğü elde etti.

2. Takım Bayanlar kategorsinde; Alman Imke Turner, Kirsten Teren ve Elvira Fuhrmann dan oluşan takım birinci olurken, İranlı Asadi Badri, Eftekhari Zahra ve Hadizadeh Pirbazari Zahra dan oluşan takım ikinci, Yolanda Ubero, Maria Montserrat Sanchez ve Maria Alonso Mateo dan oluşan İspanyol takımı ile Amany Abdel Fattach Tawap, Rehab Gabr ve Merfat Abdalla Emran dan oluşan Mısır takımı üçüncülüğü elde ettiler.




06:34:00
2009-12-02
Bu haber  2441  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle