İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


TÜRKİYE POMSEA ŞAMP.TÜM SONUÇLAR
16,18 Nisan 2010 Tarihleri arasında Karaman da yapılan Türkiye Pomsea Şampiyonası sona erdi.Tüm sonuçları yayınlıyoruz.

                                           E R K E K L E R :


               Minik Erkekler


1 - Efdal Mert DUMAN - Ankara  - Çınar GSK
2 - Alper ALTUNAY - Eskişehir - Şahin SK
3 - Ahmet ÇİFÇİ - İstanbul - Yavuzhan SK
3 - Mehmet BÖLÜKBAŞ - Amasya - Tekhan GSK


                Yıldız Erkekler


1 - Gökhan DEMİR - Ankara  - İkizler Taekwondo SK
2 - Cem UÇAK - İstanbul - Yavuzhan SK
3 - Atakan SARITEN - Ankara - Çankaya İkizler İki SK
3 - Atakan Şaan KEMERTAŞ - İstanbul - Yavuzhan SK


                  Genç Erkekler


1 - Habib OKÇU - Ankara - Çınar GSK
2 - Osman ŞENEL - İstanbul - Yavuzhan SK
3 - Can TOPÇU - Ankara - Çankaya İkizler İki SK
3 - Selim SOFUOĞLU - İstanbul - Büyükşehir Belediye



               Büyük Erkekler (19-30 Yaş)
1 - Mevlüt PEKCAN - Ankara - İller Bankası GSK
2 - Fazlı KARIŞIK - İzmir - Kimdoman Taekwondo İhtisas
3 - Ali Kemal USTABAŞ - İstanbul - Büyükşehir Belediye
3 - Adil TEKİN - Ankara - Büyükşehir Belediyesi



                Büyük Erkekler (31-40 Yaş)



1 - Namık KONANÇ - İzmir - Hava Kuvvetleri Gücü
2 - Hayri Temel ALPER - Ankara - Büyükşehir Belediyesi
3 - Hüseyin KARATAŞ - Gaziantep - Gençlik ve Spor Kulübü
3 - Abdurrahman GÜRPINAR - Aksaray - GSİM SK



                 Büyük Erkekler (41-50 Yaş)



1 - Mustafa YILMAZ - Ankara - Büyükşehir Belediyesi
2 - Kemal YILMAZ - Ankara - Büyükşehir Belediyesi
3 - Mehmet ÖRKAN - Ankara - Çınar GSK
3 - Zeynel ÇELİK - İstanbul - Zeytinburnu İhtisas SK

                 Büyük Erkekler (51 Yaş ve Üstü)



1 - Selahattin ŞAHİN - Karaman - Performans SK
2 - Galip Ziya YALÇINKAYA - İstanbul - Üsküdar Taekwondo İht.
3 - Ahmet ŞANAL - Ankara - Ferdi
3 - Muhittin AYDIN - Denizli - Seçkin Spor



 



                                           B A Y A N L A R :


                  Minik Bayanlar


1 - Ayşe OKÇU - Ankara - Çınar GSK
2 - Sıla TAŞYÜREK - İzmir - Çiğli Belediyesi
3 - Buket ŞAHİN - Ankara - Çınar GSK
3 - Şeyda EZEN - Malatya - Ezen SK


                    Yıldız Bayanlar


1 - Büşra Deniz YILMAZ - Ankara - Çankaya İkizler İki SK
2 - Emine AKIŞ - Adana - Doğdu SK
3 - Sare KURT - Amasya - Tekhan GSK
3 - Tuğba ÖZER - İzmir - Çiğli Belediyesi


                      Genç Bayanlar


1 - Elif Aybüke YILMAZ - Ankara - MKE Ankaragücü
2 - Tuğçe BÖLÜKBAŞ - Amasya - Tekhan GSK
3 - Melike TUNCER - Kocaeli - Körfez Uzakdoğu İht. SK
3 - Kübra ARSLAN - Ankara - Çınar GSK



                  Büyük Bayanlar (19-30 Yaş)



1 - Rabia KİM - İzmir - Kimdoman Taekwondo İhtisas
2 - Serim Olgun BEKTAŞOĞLU - Ankara - MKE Ankaragücü
3 - Elif SOYTÜRK - Ankara - Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan
3 - Berivan BOZDAĞ - Adana - Doğdu SK



                   Büyük Bayanlar (31-40 Yaş)



1 - Nesibe ALTUN  - İzmir - Çiğli Belediyesi
2 - Nafia ÜNKARACALAR - İstanbul - Sarıyer Belediyesi SK
3 - Özlem Esin HAKİKATLI - İstanbul - Yavuzhan SK
3 - Sultan CAN - İstanbul - Ferdi



                    Büyük Bayanlar (41-50 Yaş)



1 - Gamze SARI - İstanbul - Ferdi
2 - Meral ÇALLI - Ankara - Çankaya İkizler İki SK
3 - Sabah VURAL - İzmir - Sabah İhtisas
3 - Sevim OĞUZKAN - İstanbul - Ferdi



                    Büyük Bayanlar (51 Yaş ve Üstü)



1 - Sevgican YALÇIN - Eskişehir - Şahin SK
2 - Nevin BAŞ - Muğla - Muğla GSK


 


































Pair (Minik Yıldız)
Bayan Takım (Minik)
1 - Mehmet BÖLÜKBAŞ - Sare KURT - Amasya
2 - Atakan SARITEN     - Büşra Deniz YILMAZ - Ankara
3 - Emine AKIŞ     - Muhammed BOĞA - Adana
3 - Efdal Mert DUMAN - Sibel ANILIR    - Ankara   
1 - Sıla TAŞYÜREK - Tuğba ÖZER - R.Nurbanu KÖSE - İzmir
2 - Emine AKIŞ - Berfin DOĞDU - Gizem ŞAHBAZ - Adana
3 - Sibel ANILIR - Ayşe OKÇU - Buket ŞAHİN - Ankara
3 - Cansel GÜLŞEN - Aslı ÇİFÇİ - Nuray AKÇAY - İstanbul     
Pair (14-35 Yaş)
Bayan Takım (14-35 Yaş)
1 - Rabia KİM - Fazlı KARIŞIK - İzmir
2 - Adil TEKİN - Elif Aybüke YILMAZ - Ankara
3 - Mevlüt PEKCAN - Serim Olgun BEKTAŞOĞLU - Ankara
3 - Kübra ARSLAN - Habib OKÇU - Ankara
1 - Serim Olgun BEKTAŞOĞLU - Elif Aybüke YILMAZ - Elif Sıla YILMAZ - Ankara
2 - Elif SOYTÜRK - Fatma TÖREHAN - Kübra ARSLAN - Ankara
3 - Özlem Esin HAKİKATLI - Nezahat İSLAM - Ebru ŞENEL - İstanbul
3 - Arzu ARSLAN - Ayşe KİREZ - Rüya KAYA - İstanbul
Pair (36 Yaş üstü) Bayan Takım (36 Yaş üstü)
1 - Nafia ÜNKARACALAR - Zeynel ÇELİK - İstanbul
2 - Mustafa YILMAZ - Rukiye ÖZKUL - Ankara
3 - Sultan CAN - Yusuf VURAL - İstanbul
3 - Nesibe ALTUN - Şahin ALTUN - İzmir
1 - Sultan CAN - Nezahat ERİM - Sevim OĞUZKAN - İstanbul
Minik Erkek Takım Erkek Takım (14-35 Yaş)
1 - Mehmet BÖLÜKBAŞ - Yasin ÇEKEN - Oğuzhan ÖRNEK - Amasya
2 - Efdal Mert DUMAN -     Atahan KAYA - İhsan Özkancen ESER - Ankara
3 - Emre AZİZO - Nuri AKDOĞAN - Berat KARAMUCU - Ankara
3 - Ömer Faruk ERMİŞ - Kadir SIRAKAYA - Batuhan MADEN - Ankara
1 - Serdar CAN - Murat SARIKUŞ - Ali Kemal USTABAŞ - İstanbul
2 - Mevlüt PEKCAN - Hasan Zafer ŞAFAK -    Habib OKÇU - Ankara
3 - Fazlı KARIŞIK - İbrahim UÇAN -     AtillaOrkun DİLBER - İzmir
3 - Mahmut BULUT - Efdal Aslan KÖSEN - Harun SOYER - Malatya
Erkek Takım (36 Yaş üstü)

1 - Mustafa YILMAZ - Kemal YILMAZ - Hayri Temel ALPER - Ankara
2 - İsmail KILIÇ - Zeynel ÇELİK - Teyfik ÇELİK - İstanbul
3 - İdris YAVUZ - Kadir ERTÜRK - Dursun Ali BALMUK - İstanbul
3 - M. Kemal YILDIRAN - Zafer KAVCI - Ömer BUDANCAMANAK - Erzurum




15:35:00
2010-04-18
Bu haber  5179  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
 OKTAY  2010-04-19
  tebrikler
 Zeynel Hocamızı ve öğrencilerini tebrik eder,başarılarının devamını dilerim.
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle