İstanbul Pomsea Şampiyonası  02:53  Meb.Yıldızlar İstanbul Şampiyonası Sonuçlandı. 02:48  Para-Taekwondo Türkiye Şampiyonası 02:46  ANALİG YILDIZLAR TAEKWONDO YARI FİNAL SONUÇLARI 02:44  Mısır da 3 Madalya 02:42  Turkish Open 2015 Sonuçlandı. 02:40  Taekwondoda Türkiye Rüzgarı 02:38  1. Avrupa Minikler Şampiyonası Sonuçlandı. 02:35  3. Kulüpler Avrupa Şampiyonu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 02:32  Bosna Hersek’te 2’si Altın 6 Madalya  02:30  
Populer Haberler
 
 Çok Yorumlananlar
 


ÇOK ÇOK İLGİNÇ BİR KARAR.
Öyle bir karar düşünülmekteki okuduğunuzda çok şaşıracaksınız.

            Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Poomsae Şampiyonlarında ilk üçe girerek Milli Sporcu kadrosundan Milli Eğitim Bakanlığınca atamaları yapılan yaklaşık 80  öğretmen tek tek görevden alınmaya başlandı.


            Gençlik Spor Genel Müdürlüğünce spor branşları "Olimpik Branşlar " ve "Olimpik Olmayan Branşlar" olarak ikiye ayrılması ve poomsae ninde şu anda olimpik olmaması nedeniyle (Poomsae 2016 yılında Olimpik olacak) göreve atanan öğretmenler görevden alınıyor.


             Yaklaşık 80 kişi oldugu bildirilen bu öğretmenlerin yeniden görevlerine dönebilmeleri  için Taekwondo Federasyonu Başkanı Metin Şahin de devreye girdi.


                 Bu konu ile ilgili olarak Taekwondo Federasyonu Başkanı Metin Şahin " Avrupa ve Dünya Poomsa Şampiyonalarında ilk üçe girerek atamaları öğretmen olarak yapılan poomsaecilerin Poomsae Olimpik Branş kabul edilmediği için görevden alındıklarını öğrendik ve hemen girişimlerimizi başlattık.


                 Bu konudaki çalışmalarımızı taekwondo federasyonu olarak aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz.Gençlik Spor Genel Müdürlüğü Personel Genel Müdürlüğüyle görüşmelerimiz devam ediyor.


                 Poomsaecilerimizin yeniden görevlerinin başına dönmeleri için bütün imkanlarımızı seferber ettik.Olumlu bir sonuç alacağımıza inanıyorum" dedi.
22:51:00
2010-05-29
Bu haber  2277  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir

Antrenörümüz Erdal Erdoğan

sag_resim_erdogan.jpg (12621 bytes)

 Taekwondo Siteleri

Turkiye Taekwondo Fed.

Sakin Taekwondo

Koyuncu Spor

İstanbul Taekwondo İl Temsilciliği

Performans Taekwondo

Nedim Kuşcu Spor K.

Basar Taekwondo

Yalcın Taekwondo

Untitled Document
 İletişim

İletişim

Hurriyet.www.gazetealemi.com Zaman www.gazetealemi.com Radikal www.gazetealemi.com Milliyet www.gazetealemi.com Bugun www.gazetealemi.com Turkiye www.gazetealemi.com Vatan www.gazetealemi.com Sabah www.gazetealemi.com Yeni Safak www.gazetealemi.com

 Videolu Haberler
 3.Dönem Sınavımızda Önemli Konuğumuz.  Sporcuları İle Beraber B.B.S.K de.
Iletisim   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle